Відображаються усі з 3 результатів

Показувати 9 12 18 24

Продукцію від компанії August можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції August можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

У August Home ми впевнені, що двері в будинок – це не тільки захист вашого будинку від небажаних відвідувачів. Мова також йде про те, щоб впустити потрібних людей – в потрібний час, на потрібних умовах і завжди під контролем домовласника. У 2017 році нас придбала компанія ASSA ABLOY, світовий лідер в області рішень для доступу. В рамках цього придбання ми приєдналися до нашої дочірньої компанії Yale Home, щоб привнести більше 180 років досвіду в розробку наших продуктів.

August Home прагне розробляти продукти та послуги, які дозволяють звичайним людям контролювати і управляти входом до своїх домівок, де б вони не знаходилися. Ми розробили продуману систему продуктів і послуг, які однаково радують і зручні. Ми встановили партнерські відносини, які дозволяють нашим клієнтам, приходячи додому з роботи, знаходити блискучий чистий будинок, комору, що вигулює собаку, прання і усунення цієї набридливої ​​витоку під раковиною.

Наша мета – зробити життя простіше і безпечніше для наших клієнтів.