[tmpmela_service style=”1″ service_number=”1″ service_title=”Монтаж” service_other_text=”Фахівці компанії Locksmith до Ваших послуг.”]
[tmpmela_service style=”1″ service_number=”2″ service_title=”Підтримка” service_other_text=”Завжди на зв’язку 24/7 в чаті”]
[tmpmela_service style=”1″ service_number=”3″ service_title=”Оригінал” service_other_text=”Тільки оригінальні товари з гарантією”]
[title size=”big” align=”center” color=”#0e1932″]Наші товари[/title]

Smart Locksmith влаштував жорсткий відбір для товарів, ми навмисно це зробили на користь клієнта, надаючи для покупки тільки перевірені бренди та рішення.

MUL-T-LOCK ENTR чорний з Fingerprint доступ за відбитком пальця + код

15,952.00
MUL-T-LOCK ENTR в комплекті з FINGERPRINT. Автономна бездротова система контролю доступу MUL-T-LOCK ENTR для всіх типів дверей. Простий монтаж - не вимагає прокладки проводів або додаткової підготовки дверей. Просте й інтуїтивно зрозуміле управління зі смартфона через Bluetooth.  

Розумний замок H35B

6,000.00
Розумний замок H35B - це революційний інтелектуальний замок який пропонує вхід за допомогою біометричної ідентифікації відбитків пальців, безконтактного брелка, коду або вашого смартфона з підтримкою Bluetooth. Безкоштовне мобільний додаток, як для Android, так і для iOS.

TTLOCK PADLOCK

1,690.00
Навісний всепогодний замок з вбудованим відбитком пальців і Li акумулятором.

Danalock V3 + Bluetooth

5,262.00
Danalock V3 - це бездротовий інтелектуальний замок, який дозволяє легко контролювати доступ до вашого будинку за допомогою смартфона. Тепер ви можете не турбуватися про втрачені або забуті ключі, використовуйте свій смартфон, щоб зачиняти і відчиняти двері. Danalock V3 працює через Bluetooth з вашим смартфоном Android, IOS.  

SEVEN LOCK SL-7709 розумний замок невидимка

3,700.00
Розумний замок невидимка SEVEN LOCK SL-7709 - принципово новий і покращений вигляд прихованих замків на ринку. Це електронний накладний замок з пультом управління, який абсолютно не видно із зовнішнього боку дверей. Гарний дизайн ідеально підійде в будь-який інтер'єр вашого будинку.  

Смарт замок TTLOCK-SLIM (BLACK)

4,590.00
Універсальний електронний замок для установки на будь-які двері, в тому числі на двері з тонкого пластикового або алюмінієвого профілю. Замок TTLOCK SLIM може встановлюватися у вигляді накладки на будь-яку запірну систему і має можливість рухом "ручки вгору" керувати будь-якими запірними системами.

Ajax із замком SEVEN LOCK комплект сигналізації для будинку

8,997.00
Комплексне рішення по захисту об'єкта, комплект бездротової сигналізації Ajax + прихований замок SEVEN LOCK. Легке керування через мобільний додаток для смартфона і контроль на 100%. Можливість локальної або пультової охорони.  

MUL-T-LOCK ENTR чорний з пультом дистанційного керування

10,707.00
MUL-T-LOCK ENTR в комплекті з пультом дистанційного керування. Автономна бездротова система контролю доступу MUL-T-LOCK ENTR для всіх типів дверей. Простий монтаж - не вимагає прокладки проводів або додаткової підготовки дверей. Просте і інтуїтивно зрозуміле управління зі смартфона через Bluetooth.  

NUKI Combo 2.0 Smart Lock 2.0 електронний контролер + Bridge

13,968.00
Контролери Nuki Smart Lock Combo - це комплект, що складається з контролера Nuki Smart Lock і мережевого концентратора NUKI Bridge, який надає унікальну можливість керувати контролером, електронним зчитувачем і пультом дистанційного керування віддалено з будь-якої точки світу через мобільний додаток NUKI, який доступний для iOS / Android. Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.

NUKI FOB пульт дистанційного керування

2,250.00
Пульт дистанційного керування NUKI FOB дозволяє дистанційно відчиняти двері, які обладнані контролером NUKI Smart Lock. Керується за допомогою мобільного додатку, який є для iOS / Android. Пультом можна відчиняти і зачиняти двері як зовні, так і зсередини.

MUL-T-LOCK ENTR білий с Fingerprint доступ за відбитком пальця + код

15,531.00
MUL-T-LOCK ENTR в комплекті з FINGERPRINT. Автономна бездротова система контролю доступу MUL-T-LOCK ENTR для всіх типів дверей. Простий монтаж - не вимагає прокладки проводів або додаткової підготовки дверей. Просте і інтуїтивно зрозуміле управління зі смартфона через Bluetooth.  

Ultraloq Combo Black

10,700.00
Ultraloq Combo - це революційний інтелектуальний замок, який пропонує вхід через біометричну ідентифікацію відбитків пальців, безконтактний брелок або ваш смартфон з підтримкою Bluetooth. Завдяки 2-точковому блокуванню і розблокуванню одним дотиком це об'єднує безпеку і простоту у використанні. Wi-fi Bridge дозволяє ділитися ключем eKey з гостями, коли ви знаходитесь далеко від дому, і контролювати всю активність за допомогою програми в смартфоні iOS або Android.  
[tmpmela_button link_url=”https://locksmith.com.ua/smart-zamki/” icon_align=”center”]Більше товарів[/tmpmela_button]
[tmpmela_cms_block image=”11656″ link_url=”https://locksmith.com.ua/product-brand/ultraloq/” classname=”sub-banner left-img” text1=”U-Bolt” link_text=”Всі товари” text2=”Pro” text3=”sdsasdaf”]
[tmpmela_cms_block link_url=”https://locksmith.com.ua/product-brand/mul-t-lock/” classname=”sub-banner center-img” text1=”Ajax +” link_text=”Всі товари” text2=”ENTR MTL” image=”11654″]
[tmpmela_cms_block image=”11655″ text1=”Smart” text2=”Danalock” classname=”sub-banner right-img” link_text=”Всі товари” link_url=”https://locksmith.com.ua/product-brand/danalock/”]
[title]Locksmith продає та встановлює:[/title][ultimate_carousel slides_on_tabs=”4″ slides_on_mob=”1″ arrows=”off” dots_color=”#1e73be” css_ad_caraousel=”.vc_custom_1604516154836{margin-top: 20px !important;}”]
[/ultimate_carousel]