Контроль доступу до приміщень, Новини ринку безпеки, Огляд товарів, Розумні захисні системи

Розумний замок для Ajax від Yale Linus

yale-and-ajax

Найкраща система для охорони об’єкта – це безперечно Ajax. Але вже довгий час ринок потребував рішення, яке зможе об’єднати охорону та управління дверима і що саме головне рішення має бути без дротів зі швидким та зручним управлінням!

Ось, це сталось - смарт замок Yale Linus тепер можна додати в систему Ajax і управляти з єдиного додатка

Компанії Yale (один з глобальних брендів групи ASSA ABLOY, який виробляє й такі розумні замки, як Yale Linus) та Ajax (відомі системи безпеки вітчизняного виробництва) оголосили про завершення процесу інтеграції двох систем.

Смарт замок Linus – це компактний, автономний моторний модуль, який інтегрується на механічний циліндр з внутрішньої сторони приміщення. За допомогою свого приводу він здатний приводити в рух ригельну систему механічного замка, встановленого у двері. Дана модель замка здатна працювати безпосередньо від управління зі смартфона через мобільний додаток YALE HOME, але також пристрій можна додати в Ajax.  

Як виглядає смарт замок Yale Linus

Що потрібно для інтеграції з Ajax

Інтеграція не потребує ніякого додаткового обладнання або модифікації наявного. Вона реалізована за принципом С2С (Cloud-to-Cloud) – тобто взаємодія двох систем здійснюється на рівні відповідних хмарних сховищ.

Все, що необхідно для інтеграції розумного замка Yale Linus до наявної системи Ajax – мати встановлений на смартфоні додаток Ajax Security System (останньої версії 3.0), розумний замок Yale Linus.

Також потрібно створити обліковий запис в додатку YALE Home. Звісно, замок Yale Linus має бути доданий до цього облікового запису та налаштований в цьому додатку й, звісно, Концентратор мережевий  YALE LINUS для підключення контролеру до мережі Wi-Fi та підтримки постійного зв’язку з додатком.

Які зручності для користувача

Інтеграція додає користувачеві нові зручні можливості. Насамперед – керувати своєю охоронною системою Ajax та розумним замком Yale Linus з одного додатку.

Наприклад, при поверненні додому зняти свою оселю з під охорони та відімкнути замок одним натисканням кнопки в додатку. Й навпаки, при постановці системи під охорону – автоматично замкнути й замок. В рамках такого алгоритму роботи системи ви точно зможете проконтролювати хто та коли виконав якісь операції з системою, можна зрозуміти в якому стані знаходяться двері, а саме головне – відмовитись від використання механічного ключа.

Безпека та комфорт

Що стосується безпеки та захисту від інтелектуального (відмички) або фізичного впливу на механічний циліндр – тут все залежить від потреб клієнта. В рамках смарт замка Yale Linus, в Locksmith ви зможете придбати готове рішення, яке буде підібрано та запропоновано індивідуально під вас. У нас є велика кількість варіантів, щоб задовольнити запит будь-якого рівня. Обладнання Ajax та Yale ви можете в комплекті з монтажем замовити у нас. Чекаємо на ваші звернення.

Приклад інтеграції Yale Linus і Ajax