Відображаються усі з 4 результатів

Показувати 9 12 18 24

Продукцію від компанії Aqara можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції Aqara можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

Aqara – це виробник систем класу “Розумний дім” зі штаб-квартирою в місті Шеньчжень і один з лідерів у Китаї, найбільшому ринку технологічних пристроїв у світі. Aqara виробляє компоненти для розумного будинку всіх типів: від розумних лампочок та розеток до бездротових вимикачів та датчиків температури, особливим продуктом являються смарт замки.

Грунтуючись на їх побажаннях, ми постійно розширюємо асортименти продукції, яка в даний час включає смарт замки Aqara та інші компоненти системи з управлінням через смартфон та системи розумного будинку.

Ви можете керувати розумним будинком за допомогою Apple Home і Siri. Лампочки самі приглушать світло, коли ви вмикаєте Apple TV, смарт замок Aqara N100 nf Aqara N200 слідкую за безпекою та користувачами.

Команда досліджень та розробки Aqara за останні 5 років зросла до 200 фахівців. Основним технологічним напрямом центру досліджень є екологічне та економічне обслуговування громадських будівель. Завдяки цьому досвіду Aqara створює складні пристрої, які спрощують життя та допомагають заощадити.