Декілька слів про нас

Про Locksmith

Locksmith – це команда професіоналів, здатна в комплексі надати якісні послуги з підбору, консультації, монтажу, систем безпеки, враховуючи всі побажання клієнта.  Нами реалізована велика кількість кейсів, як для приватних клієнтів, так і для корпоративного бізнесу.

Наш інтернет-магазин зібрав найкращі перевірені рішення від відомих світових виробників, які офіційно привезені в Україну та мають гарантію.

Locksmith – являється офіційним дилером представлених на сайті брендів.

Крім покупки сучасних замків та інших пристроїв, у нас можливо замовити послуги з монтажу всіх товарів, які представлені на нашому ресурсі.

Наші спеціалісти здійснюють виїзди на консультацію та виконують монтаж механічних замків, смарт замків, встановлення систем контролю доступу, монтаж дотягувачів, електромеханічних замків різних типів, сигналізації Ajax та багато іншого.

Будь-які запити наших клієнтів, для нас виклик, особливо, якщо завдання нестандартне. Для нас важливо отримати результат, комплексно закрити питання клієнта і скоротити час на пошуки, підібравши максимально правильне рішення.

З огляду на трансформаційні процеси які виникають у всіх сферах нашого життя, тема безпеки завжди залишається актуальною, у нас ви зможете підібрати та придбати товари від найкрутіших світових брендів у сфері приватної та корпоративної безпеки.

Якщо у вас є зауваження, пропозиції або щось ще, пишіть на нашу пошту sales@locksmith.com.ua для засновника Locksmith.

Ми в соціальних мережах:

customer-service

Монтаж

Фахівці Locksmith до Ваших послуг.

support

Підтримка

Завжди на зв’язку 24/7 в чаті

technical-support

Оригінал

Тільки оригінальні товари з гарантією

handshake

Гарантія на продукцію

12-36 місяців від дати придбання.