Відображаються усі з 4 результатів

Показувати 12 24 36 Всі

Продукцію від компанії KESO можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції KESO можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

Історія швейцарської компанії KESO (КЕЗО) розпочалася майже 50 років тому. Розвиток її був стрімким та успішним. Вже через 10 років після заснування компанія мала великі довгострокові контракти по всьому світу, у тому числі в США, Німеччині та Франції. Після того, як у 2005 році KESO об’єдналася з компанією ASSA, з’явився один із найбільших гравців на ринку замково-залізних виробів – компанія ASSA-KESO. Зараз KESO – сучасна компанія, що динамічно розвивається, має понад 330 патентів на розробки, покликані забезпечувати високий рівень безпеки та надійності замикаючих пристроїв.

Механічний циліндр KESO 8000Ω² – унікальна механіка у балансі з максимально зручним ключем.

KESO 8000Ω² – це нове покоління механічних циліндрів із новим активним захистом від копіювання ключа. Завдяки патенту, що діє до 2034 року та функціональному захисту конструкції, нова система KESO пропонує надзвичайний рівень надійності та захисту вашого майна на довгі роки. Піновий механізм побудови в середині циліндру, має найвищий клас Extra High Security. Активний захист від копіювання ключів KESO 8000 Ω2 – гарантує оригінальність бланків ключа та кодова карта до циліндра – які можливо отримати, виключно в офіційних точках продажу при покупці продукту.