Відображаються усі з 9 результатів

Показувати 12 24 36 Всі
Смарт замок для Ajax від Yale Linus (моторний смарт замок для дверей) сірий 20125,00 грн
Смарт замок для Ajax від Yale Linus (моторний смарт замок для дверей) чорний 20125,00 грн
Розумний замок Yale Linus Smart Lock L2, срібний 15625,00 грн
Розумний замок Yale Linus Smart Lock L2, чорний 15625,00 грн
Електронний контроллер YALE LINUS (срібний) до циліндра 15283,00 грн
Електронний контроллер YALE LINUS (чорний) до циліндра 15283,00 грн
Концентратор мережевий YALE LINUS білий для підключення контролеру до мережі 4887,00 грн
Панель кодова YALE LINUS Keypad доступ за кодом, black 4279,00 грн
Циліндр YALE 60-125 30-60Ext x 30-65Int CAM LINUS Adjustable 2KEY NST до електронного контролера YALE LINUS 2666,00 грн

Смарт замок Yale Linus – безпека, перевірена роками

Використання розумних замикальних механізмів актуальне для будь-якого типу приміщення: невелика квартира чи величезна офісна будівля. Електронні замки здатні забезпечити високий рівень безпеки та протизламності, а також зробити їх використання простим та комфортним.

У Locksmith можна купити інноваційні замикальні механізми від відомого виробника Yale, котрі здатні надійно захистити будь-яке приміщення. Чому покупцю варто звернути увагу саме на цю продукцію?

Yale Linus: тандем розумного замка та смартфона

Бренд Yale виробляє великий асортимент продукції для організації безпеки приміщення від несанкціонованого проникнення. Замки з різними механізмами секретності, дотягувачі, якісну фурнітуру, електромеханічні замки, розумні замки для СКУД – мала частина того, що можна придбати. На окрему увагу заслуговує Yale замок.

Yale Linus відноситься до категорії електронних смарт замків, а це означає, що керувати всіма їх функціями та можливостями користувач може з будь-якої точки планети. Відкрити або закрити двері, надавати/обмежувати права доступу іншим користувачам, контролювати журнал користування замком, створювати віртуальні ключі (одноразові, тимчасові та постійні) для інших смартфонів, перевірити стан дверей у будь-який час доби. Це лише мала частина можливостей, які відкриваються перед користувачем продукції даного бренду.

Електронний Yale замок можна інтегрувати в системи розумного будинку:

 • Apple HomeKit;
 • Amazon Alexa;
 • Google;
 • Airbnb.

Використання двофакторної автентифікації в програмі Yale Access допомагає не хвилюватися про можливість зламати обліковий запис. Це неможливо, адже для перевірки користувача потрібне підтвердження через номер телефону чи пошту. У Yale Linus застосовується Bluetooth Low Energy – спеціальна технологія шифрування даних.

Розумні дверні замки Yale можна відкривати в декілька способів:

 • віддалено, використовуючи програму Yale Access;
 • унікальним персональним кодом із Linus Keypad;
 • стандартним механічним ключем.

Ajax Yale – найкраща інтеграція для вашої безпеки

Бренд Аякс, що спеціалізується на розробці та випуску сучасної високотехнологічної охоронної системи, відомий у всьому світі своїми пристроями.

Інноваційні технології, які застосовують розробники, допомагають щороку не лише запобігти несанкціонованому проникненню, але й рятують життя своїм користувачам (якщо йдеться про пожежні датчики, датчики витоку газу тощо).

Інтеграція Ajax та Yale Linus відкриває перед користувачем ще більше можливостей в організації надійного захисту приміщення.

Для інтеграції електронного замка Yale в охоронну систему Ajax слід авторизувати його в “рідному” додатку, а потім приєднати до Connect Bridge. Після того, як система підключається до Інтернету, можна отримати повний контроль за замком. Наступний крок – додавання замка до Ajax Security System, з якого можна повністю керувати ним.

Переваги та можливості Yale Linus в системі Аякс

Розумний замок Yale купити варто користувачам, що йдуть в ногу з часом, і охочим отримати сучасне безпекове обладнання для дому або роботи.

Які можливості надає інтеграція?

 1. Повне керування всіма функціями електронного розумного замка, а також виконання налаштувань та призначення команд віддалено у смартфоні або планшеті, що працюють на базі ОС IOS або Android.
 2. Встановлення пристрою можливе для будь-якого типу врізних замків, а також циліндра ключ-ключ.
 3. Просте встановлення, для якого не потрібно робити додаткові отвори для кабелів. Дверне полотно не піддається сильним деформаціям.
 4. Користувач може генерувати віртуальні ключі протягом декількох секунд, щоб надати доступ до замка. Ще одна корисна функція – надання доступу за графіком, у конкретний час та дату.
 5. Охоронна система Аякс при найменших спробах зловмисників потрапити до приміщення шляхом злому (інтелектуального, силового чи відмичками), миттєве реагує на подію та відправляє повідомлення власнику, а також включає сигнал тривоги.

У Locksmith можна купити Yale Linus з доставкою в будь-яке місто України, а також скористатися послугою монтажу. Ціна замка повністю виправдана, адже пристрій такого рівня безпеки, що замикає, не може бути дешевим. Вся продукція від Yale має всю необхідну документацію та гарантійний термін. Більше інформації можна отримати за телефонами гарячої лінії.