Показано один результат

Показувати 12 24 36 Всі

Hörmann – провідний постачальник воріт і дверей в Європі

З моменту заснування у 1935 році компанією Hörmann було вироблено та поставлено більше 20 мільйонів дверей по всьому світу. На 40 спеціалізованих заводах у Європі, Північній Америці та Азії понад 6000 співробітників розробляють і виробляють високоякісні ворота, двері, рами, приводи, системи контролю доступу та складських приміщень для використання в приватній і комерційній нерухомості.

Продукція Hörmann

Hörmann пропонує всі важливі компоненти для будівництва та модернізації. Продукція бренду виробляється на вузькоспеціалізованих сучасних фабриках і відповідає найвищим стандартам якості, інновацій, безпеки та дизайну. Крім того, компанія інтенсивно працює над новими продуктами, подальшими розробками та вдосконаленнями деталей і протягом десятиліть змогли переконати ринок численними патентами та унікальними позиціями.

Товари для житла

Наріжний камінь для сьогоднішньої компанії був закладений у 1950-х і 1960-х роках з виробництва гаражних воріт для приватних будинків. Окрім воріт, великий асортимент для житлового будівництва також включає високоякісні парадні та бічні вхідні двері, горищні двері, міжкімнатні двері з дерева та скла, двері з листової сталі, дверні рами, рішення для розумного дому та системи зберігання.

Двері для комерційного будівництва

Hörmann пропонує високоякісні та індивідуальні дверні рішення для комерційного будівництва. У їх портфоліо двері з алюмінію, сталі, нержавіючої сталі та поліетилену, системні перегородки, автоматичні двері, прозорі вікна та рами. Залежно від потреб і ситуації встановлення, двері відповідають різним функціональним вимогам, таким як захист від вогне- та диму, звукоізоляція, стійкість до злому, захист від радіації та вимоги щодо доступності.

Воротні системи та техніка навантаження

У сфері дверних систем і вантажної техніки компанія пропонує численні продукти та ефективні комплексні рішення. У сегменті воріт це секційні ворота, рольставні та ролетні решітки, швидкісні ворота, відкатні ворота, а також замки для магазинів і протипожежні штори.

Системи контролю доступу

Системи контролю доступу Hörmann забезпечують максимальну безпеку та пропонують захист від несанкціонованого доступу до громадських і приватних місць. Компанія пропонує численні та індивідуально підібрані рішення, починаючи від стовпів, шлагбаумів, багатоповерхових і паркувальних систем до шлагбаумів високого рівня безпеки та розсувних воріт.