ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ ВІД LOCKSMITH

Від самого початку роботи компанії ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуючи розвивати технологічні можливості та навички, знання наших спеціалістів.

Сьогодні портфоліо компанії Locksmith – це тісне партнерство з комерційними організаціями та великими компаніями, обслуговування цілих бізнес центрів та абонентська підтримка невеликих офісів.

Професійний і спеціалізований штат експертів, які входять в Українську Локсмайстер Федерацію, відповідність суворим регламентам і внутрішня система менеджменту якості дозволили нам не лише розширити спектр послуг, які ми надаємо, але й підвищити їх якість.

Що ми пропонуємо: симбіоз відповідального підходу та широкого спектру послуг.

Монтаж систем контролю доступу для бізнесу.

Контролюйте співробітників, обмежуйте доступ до окремих приміщень, самостійно встановлюйте час відвідувань за допомогою СКД.

Система майстер ключ Mul-t-Lock.

Найбільш сучасний варіант системи СКД на основі механічного ключа. Персоналізовані ключі, розмежування доступу, попередження створення дублікатів.

Встановлення та заміна циліндру Abloy Protec2 Cliq і Mul-t-Lock Cliq.

Консультація, монтаж циліндрів, сервісне обслуговування та виготовлення додаткових комплектів ключів для інноваційних і надійних систем Аблой Клік та Мультилок Клік.

Монтаж системи антипаніки.

Сучасна система для аварійних та евакуаційних виходів з торгових та офісних будівель здатна зберегти життя людей у випадках непередбачуваних ситуацій.

Встановлення дотягувачів дверей.

Створюємо абсолютний комфорт для відвідувачів, співробітників та обслуговуючого персоналу. Безшумні системи, які економлять ресурси опалювання та охолодження.

Встановлення електромагнітних замків для бізнесу.

Дистанційний контроль доступу до будь-яких типів приміщень та простору: офіси, торгові центри, підсобні та службові приміщення, під’їзди та ін.

Встановлення електроригельних замків.

Миттєва інтеґрація готової системи в існуючу систему контролю, монтаж для дерев’яних, металевих дверей, функціональних та технічних приміщень.

Встановлення електромеханічних заскочок.

Системи додаткового контролю доступу для об’єктів будь-якого масштабу. Відсутність стандартного ключа, ідеальний варіант для проміжного користування.

Встановлення електромеханічних замків.

Новаторська система від компанії Abloy, яка працює незалежно від кліматичних, температурних та інших зовнішніх умов. Безвідмовний вузол безпеки для комерційних та офісних приміщень.

Заміна замків у Києві.

Миттєве реагування на будбь-які функціональні проблеми із системою безпеки. Усі товари в наявності – експерт виїжджає з готовим комплектом для заміни в зручний для вас час.

Це важливо! Як досвідчена та професійна команда, авторизований сервісний центр Mul-t-Lock і Abloy, ми не можемо втратити з поля зору величезну кількість приватних пропозицій з продажу та монтажу систем безпеки. Чим це загрожує користувачам, окрім марно витрачених коштів?

Вважаючи, що Ваш бізнес знаходиться під надійним захистом, ви щоденно ризикуєте: неякісні підробки, неправильне перекодування циліндру або встановлення замку може привабити зловмисників, які нізащо не проґавлять можливості вчинити крадіжку. Довіряйте професіоналам!

Не нехтуйте безпекою, все у Ваших руках.