Відображаються усі з 6 результатів

Показувати 12 24 36 Всі

Продукцію від компанії Tuya можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції Tuya можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

ЩО ПРОПОНУЄ ТЕХНОЛОГІЯ TUYA SMART

Tuya Smart — більше, ніж просто набір гаджетів для створення системи розумного будинку. Це рішення, яке дозволяє перетворювати практично будь-які домашні пристрої в «розумні», реалізовуючи концепцію IoT, тобто «інтернету речей».

Платформу Tuya використовують близько 180 000 клієнтів в більш ніж 190 країнах, що поставляють більш 90 тисяч продуктів з технологією Tuya. Це більше 500 видів продукції — від освітлювальних приладів до систем безпеки.

Крім платформи, яку компанія пропонуємо OEM-виробникам, Tuya також виробляє широкий асортимент власних пристроїв, за допомогою яких можна організувати продуману до дрібниць систему «розумного» будинку. А для управління нею потрібно тільки ваш смартфон з додатком Tuya Smart Life і Wi-Fi з’єднання.

Хмарний сервіс Tuya Smart, який може вмістити понад 1 ПБ (петабайт) даних, відповідає технології шифрування високого рівня, гарантуючи безпеку даних клієнта з використанням сертифікації GDPR.

ПРИСТРОЇ TUYA SMART HOME

Власні пристрою компанія випускає під брендом TuyaGo в декількох категоріях:

  • Електрика — розетки, перемикачі, термостати, системи «розумних» фіранок і багато іншого.
  • Освітлення — лампочки, нічники, гірлянди.
  • Безпека — камери безпеки, «розумні» замки.
  • Датчики і хаби — датчики температури, вологості, руху, газу та ін.
  • Побутова техніка — зволожувачі та очищувачі повітря, роботи-пилососи.

Кожен пристрій Tuya управляється голосом або за допомогою програми Tuya Smart Life. Так, наприклад, лампочки можуть змінювати колір і яскравість, а за допомогою серії голосових команд можна налаштувати приглушене світло у вітальні, яскраве світло на вулиці і червоне світло в спальні, в залежності від уподобань. Освітлення також може бути налаштований на вимикання у встановлений час, що підвищує енергоефективність використання освітлювальних приладів.

Деякі з інших продуктів, які створюють «розумний» будинок, такі як електричний нагрівач з живленням від батареї можна заряджати в непікові годинник, економлячи гроші на оплату рахунків за електроенергію.

Бездротова камера відеоспостереження Doorcam, яка монтується над дверима, дозволяє говорити з відвідувачами і навіть бачити в темряві. Дверний дзвінок Blink має аналогічну функцію — можна вітати відвідувачів біля вхідних дверей, навіть якщо ви відпочиваєте на іншому кінці планети.

Крім цього, платформа Tuya Smart пропонує ряд інтелектуальних аксесуарів харчування, які встановлюються між побутовими пристроями та розеткою. Вони не тільки відключають і дозволяють налаштовувати час функціонування, але також можуть підраховувати, скільки енергії використовувалося в даний період часу, щоб допомогти заощадити.

Всі пристрої, що входять до складу розумного будинку Tuya, працюють незалежно, а центральним керуючим хабом, який контролює роботу всіх елементів, є смартфон. Tuya Smart підтримує всі основні технічні стандарти, такі як Wi-Fi, Bluetooth, GPRS, Zigbee і т. Д.