Відображаються усі з 7 результатів

Показувати 12 24 36 Всі

Міжнародний характер

Група компаній Gretsch-Unitas включає понад 50 компаній з виробництва та збуту більш ніж у 35 країнах. Співробітники GU супроводжують проекти клієнтів, мають високу кваліфікацію у сфері розробки рішень, технічні знання та досвід у галузі умов, стандартів та директив, що діють на відповідних ринках.

Постачальник систем та партнер, що надає рішення

Група компаній GU поставляє точно підібрані за характеристиками вироби навіть для найскладніших умов.

Gretsch-Unitas пропонує не просто окремі вироби, а повністю узгоджені рішення на основі великого асортименту продукції, що включає більше 30 000 найменувань. Продукція GU актуальна архітекторам, планувальникам, виробникам та спеціалістам, тим самим дозволяючи скористатися всіма перевагами кінцевим споживачам.

Інноватор

Нові рішення — переконлива відповідь на вимоги, що виникають у галузі, яка задає тенденції майбутнього на міжнародному ринку. Разом з тим, GU постійно вдосконалює вже перевірені часом вироби, відкриваючи їм шлях в активне майбутнє.

Підтвердження інноваційного потенціалу численних винаходів, якими бренди групи компаній GU постійно давали початок новим виткам розвитку ринку, — понад 1400 патентів.

Власне виробництво

Група компаній GU виробляє продукцію на власних підприємствах у Німеччині, Франції та Словаччині.

Gretsch-Unitas виконує всі етапи виробництва: від виготовлення інструментів у майстернях до міжнародної логістики. Gretsch-Unitas прагне якнайефективніше і дбайливо витрачати ресурси з метою найкращого ціноутворення. Успіхи у поліпшенні показників витрати енергії та впливу на довкілля підтверджені сертифікатом екологічності.

Високоякісна продукція

Всі вироби та рішення розробляються інженерами головного підприємства у Німеччині та виробляються кваліфікованими та досвідченими співробітниками групи компаній Gretsch-Unitas на європейських заводах з використанням передових технологій.

Ефективні сучасні процеси наводять потребу у все більш складному та унікальному обладнанні відповідно до високих стандартів якості.

Висококваліфіковані співробітники

Якість – результат високої кваліфікації. У представництвах Gretsch-Unitas по всьому світу працюють освічені, відповідальні та захоплені своєю справою люди.