Відображаються усі з 7 результатів

Показувати 12 24 36 Всі

Gianni Industries, Inc. (GEM®) є одним із провідних виробників на Тайвані, що пропонує повний спектр рішень для замків і контролю доступу для всіх типів будівель і застосувань.

Про компнію

Компанія GEM, заснована в 1992 році, спеціалізується на електромагнітних замикаючих пристроях і надає обладнання для контролю доступу по всьому світу.

Компанія має 3 комітети з сертифікації, які керують діяльністю з сертифікації: сертифікація якості ISO, сертифікація екологічної продукції QC08000 та сертифікація OHSAS18000 з охорони праці та здоров’я.

Увага до якості та обслуговування клієнтів була визнана відомими установами в усьому світі. GEM пропонує екологічно відповідальну, високоякісну продукцію, яка відповідає стандартам безпеки та нормативним вимогам.

Бренд впроваджує систему управління якістю та зеленою продукцією, а також оптимізацію операційних та бізнес-процесів для досягнення задоволеності персоналу, покращення якості продукції та підтримки екологічної стійкості.

Gem

Сертифікати якості

ISO 9001 Standard – Міжнародна організація стандартизації

IECQ QC 080000 – Акредитація системи оцінки якості IEC для електронних компонентів – сертифікація екологічних продуктів

ISO 45001 – Акредитація системи управління охороною праці

ISO 14064-1

GEM займається виробництвом продуктів, які підвищують безпеку життя та захищають майно. Щоб отримати конкурентну перевагу на ринку, компанія розробляє продукцію, яка відповідає сертифікатам і стандартам, установленим міжнародно визнаними агентствами, що спеціалізуються на безпеці та продуктивності продукції.

Компанія GEM  отримали сертифікати CE та UL на численні продукти, а також патенти з понад 20 різних країн, включаючи США, Німеччину, Австралію та Китай. Бренд допомагає пропагувати та підвищувати стандарти безпеки в першу чергу на ринках по всьому світу.

Присутність на ринку

Gianni Industries, Inc. (GEM®) продає продукцію по всьому світу в понад 59 країнах та є одним із провідних світових виробників замків.

Компанія не лише допомагає клієнтам долати найскладніші виклики безпеки, але й вирізняється на ринку, пропонуючи інноваційні рішення безпеки.

Інновації

GEM спеціалізується на розробці та виробництві широкого асортименту високоякісних і надійних замків і фурнітури.

Завдяки постійному розвитку та вдосконаленню бренд пропонує інноваційні продукти та рішення безпеки.