Оплата карткою на сайті

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу платіжною системою.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі “Способи оплати” вам потрібно вибрати «Онлайн платежі FONDY». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

У разі успішної оплати ми автоматично визначимо це і вкажемо в замовленні для менеджера. Конфіденційність і безпека гарантується серверами проведення транзакцій від FONDY.

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в нашому офісі вулиця Рейтарська 31/16. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Накладений платіж

У відділенні «Нова Пошта» Ви оплачуєте товар, доставку і зворотне пересилання грошей в офісі служби доставки «Нова Пошта» свого міста або кур’єру при отриманні.

Безготівкова

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою або месенджером вишле Вам рахунок-фактуру від ФОП 2 групи не є платником ПДВ, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається. Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Якщо Вам потрібна допомога в питаннях Обміну / Повернення, зверніться, будь ласка, до наших фахівців:

Телефони:
+38073 651 15 75;
+38097 651 15 75

Email:
sales@locksmith.com.ua

Адреса компанії Locksmith:
м. Київ
вул. Рейтарська, 31/16, офіс 10

Час роботи:
Понеділок – п’ятниця з 10:00 – 18:00.