Показано 1–24 із 35

Показувати 9 12 18 24

Smart Lock kit Ajax + ENTR

21,231.00грн

MUL-T-LOCK ENTR чорний з Fingerprint доступ за відбитком пальця + код

15,952.00грн

MUL-T-LOCK ENTR білий с Fingerprint доступ за відбитком пальця + код

15,531.00грн

MUL-T-LOCK ENTR Білий з Touchpad доступ за кодом

12,033.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK Interacive+ CLIQ ключ-тумблер

От 9,400.80грн

Циліндр MUL-T-LOCK Interacive+ CLIQ ключ-ключ

От 9,280.80грн

Циліндр MUL-T-LOCK MT5+ CLIQ ключ-тумблер

От 9,878.40грн

Циліндр MUL-T-LOCK MT5+ CLIQ ключ-ключ

От 9,280.80грн

MUL-T-LOCK ENTR чорний з пультом дистанційного керування

10,707.00грн

MUL-T-LOCK ENTR білий з пультом дистанційного керування

10,286.00грн

MUL-T-LOCK ENTR чорний

9,644.00грн

MUL-T-LOCK ENTR білий

9,222.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK INTERACTIVE + ENTR 2KEY

От 3,020.40грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL800/МТ5+ ключ-тумблер

От 4,294.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL800/МТ5+ ключ-ключ

От 4,144.00грн

MUL-T-LOCK ENTR Fingerprint доступ по відбитку пальця + код

6,308.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL600/Interactive+ ключ-тумблер

От 2,965.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL600/Interactive+ ключ-ключ

От 2,845.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL400/ClassicPRO ключ-тумблер

От 2,284.00грн

Циліндр MUL-T-LOCK MTL400/ClassicPRO ключ-ключ

От 2,168.00грн

Power bank MUL-T-LOCK ENTR до контролеру 12Vdc

3,039.00грн

MUL-T-LOCK ENTR Touchpad доступ за кодом

2,812.00грн

Ключі MUL-T-LOCK MT5+ CLIQ

2,000.00грн

Ключ MUL-T-LOCK Interacive+ CLIQ

2,000.00грн

Компанія Mul-T-Lock Israel, на сьогодні є світовим лідером в розробці і випуску готової продукції в сегменті приватної і корпоративної безпеки. Основним напрямком є ​​розробка, виробництво і продаж циліндрів Mul-T-Lock.

В Україні представлена ​​повна лінійка циліндрових механізмів для замків від Mul-T-Lock: MUL-T-LOCK 7 × 7; MUL-T-LOCK Classic; MUL-T-LOCK Interactive +; MUL-T-LOCK MT5 +; MUL-T-LOCK Interactive + Cliq; MUL-T-LOCK Interactive + ENTR.

Кому мало механіки і потрібен контроль за ключами і тими хто їх використовує: Mul-T-Lock Interactive + Cliq і Mul-T-Lock MT5 + Cliq  

Система CLIQ представляє собою електромеханічний рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High — Security), яке надає Вам безпечне управління і розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє «спілкуватися» з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорної технології, яка інтегрована в циліндр, 100% гарантія захисту ключа від копіювання.

Звикли управляти всім, що оточує Вас за допомогою смартфона, двері не виняток: Mul-T-Lock ENTR.

Електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK ENTR — це новітнє інтелектуальне рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндра MUL-T-LOCK стандарту High Security з зручністю і функціональністю новітніх електронних технологій.

Locksmith — для тих, кому цікава безпеку, і надійні рішення для замикання будь-якого об’єкта. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників — Mul-T-Lock, Abloy — бренди, які вже давно зарекомендували себе на ринку.

Для нас важливо, щоб Ви, як клієнт, отримали в користування виключно якісний продукт з можливістю професійного монтажу та гарантією. Виробники, з якими Ми працюємо, входять в концерн: ASSA ABLOY GROUP.

ASSA ABLOY є інноваційним постачальником комплексних рішень для замикання дверей. Глобальний підхід до розробки і випуску нового продукту, завжди гарантує хороші результати. ASSA ABLOY дає можливість клієнту поліпшити безпеку своїх об’єктів і жити спокійно, контролюючи всі процеси.

Циліндри MUL-T-LOCK

Компанія Mul-T-Lock Israel на сьогодні є світовим лідером в розробці і випуску готової продукції в сегменті приватної і корпоративної безпеки. Основним напрямком є ​​розробка, виробництво і продаж циліндрів Mul-T-Lock.

В Україні представлена ​​повна лінійка циліндрових механізмів для замків від Mul-T-Lock: MUL-T-LOCK 7 × 7; MUL-T-LOCK Classic; MUL-T-LOCK Interactive +; MUL-T-LOCK MT5 +; MUL-T-LOCK Interactive + Cliq; MUL-T-LOCK Interactive + ENTR.

Як зробити правильний вибір і в чому різниця між личинками Mul-T-Lock?

Всі сердцевини мультилок гарантовано: made in Israel. Якість і точність комплектуючих елементів будь-якого циліндра завжди на високому рівні, далі читайте інформацію і робіть свій вибір.

Потрібен циліндр для офісу або приміщення де є охорона: Mul-T-Lock 7 × 7.

MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок) – це Security циліндр при виготовленні якого застосовується технологія «одинарний пін» (має сім пінів, які бувають шести розмірів). Застосування даної технології зберігає традиційну для MUL-T-LOCK (мультилок) найвищу якість продукції та високі робочі характеристики представленого циліндра.

Безпека приватного об’єкта, офісу: Mul-T-Lock Classic.

Циліндри замка MUL-T-LOCK Classic класу High Security. Циліндри MUL-T-LOCK Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», який передбачає 5 телескопічних пінів, посилений ХР платою корпус.

Оптимально рішення для дому та офісу з патентом на виготовлення ключа: Mul-T-Lock Interactive +.

Циліндр Interactive + стандарту High Security містить весь досвід і розробки компанії Mul-T-Lock. Патент на систему до 2028 року. Новий інтерактивний пін плуга – OVI (овальний) для збільшення секретності циліндра.

Високосекретний циліндровий механізм з максимальним захистом на механічному рівні: Mul-T-Lock MT5 +.

Циліндр MUL-T-LOCK MT5 + відноситься до 5-го покоління високої безпеки. Завдяки новій платформі, MUL-T-LOCK MT5 + має високий рівень секретності замкових циліндрів, максимально стійкий до відмичок.

Кому мало механіки і потрібен контроль за ключами і тими хто їх використовує: Mul-T-Lock Interactive + Cliq

Система CLIQ представляє собою електромеханічне рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High – Security), яке надає Вам безпечне управління і розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє «спілкуватися» з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорної технології, яка інтегрована в циліндр, 100% гарантія захисту ключа від копіювання.

Звикли керувати всім, що оточує Вас за допомогою смартфона? Двері не виняток: Mul-T-Lock Interactive + Entr.

Електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK ENTR – це новітнє інтелектуальне рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндра MUL-T-LOCK стандарту High Security з зручністю і функціональністю новітніх електронних технологій.

Locksmith – для тих, кому цікава безпека, і надійні рішення для замикання будь-якого об’єкта. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників – Mul-T-Lock, Abloy – бренди, які вже давно зарекомендували себе на ринку.

Для нас важливо, щоб Ви, як клієнт, отримали в користування виключно якісний продукт з можливістю професійного монтажу та гарантією. Виробники, з якими Ми працюємо, входять в концерн: ASSA ABLOY GROUP.

ASSA ABLOY є інноваційним постачальником комплексних рішень для замикання дверей. Глобальний підхід до розробки і випуску нового продукту, завжди гарантує хороші результати. ASSA ABLOY дає можливість клієнту поліпшити безпеку своїх об’єктів і жити спокійно, контролюючи всі процеси.