Відображаються усі з 5 результатів

Показувати 9 12 18 24

Продукцію від компанії NUKI можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції NUKI можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

Компанія NUKI формує спосіб доступу людей до будинків, забезпечуючи безперебійний і пов’язаний досвід. Наша продукція проста, полегшує життя і є надійним супутником для наших клієнтів. Що робить нас успішними — це динамічна та різноманітна команда,яка зосереджена на тому, що має значення, і рухається ідеєю прогресу.

Головною ідеєю створення смарт замка Nuki — є використання смартфону замість фізичного ключа. Двері до вашого дому — одна з останніх сфер, яка ще не інтегрована в наше розумне повсякденне життя. Засновники захоплені цією ідеєю, незважаючи на величезний успіх на Kickstarter, їм доводиться заявляти про себе проти лютих критиків і це успішно вдається долати.

Команда Nuki налічує 80 членів, виробник є лідером європейського ринку та бажаним партнером провідних компаній, таких як Apple, Google та Airbnb. На сьогодні наші рішення для інтелектуального доступу були продані понад 150 000 разів. Що ще важливіше, ми не втратили жодної цікавості, постійно прагнемо до нових речей. Бо це лише початок.