Користувач, залишаючи заявку в інтернет-магазині https://locksmith.com.ua/, приймає Згоду на обробку персональних даних (далі – Згода). Діючи вільно, своєю волею і в своєму інтересі, а також підтверджуючи свою дієздатність, Користувач дає свою згоду компанії «Locksmith», яка розташована за адресою м.Київ, вул. Рейтарська 31/16, офіс 10, на обробку своїх персональних даних за наступними умовами.
Дана Згода дається на обробку персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.

Згода дається на обробку наступних моїх персональних даних:

Персональні дані, які не є спеціальними або біометричними: номери контактних телефонів; адреси електронної пошти; призначені для користувача дані (відомості про місцезнаходження, тип і версія ОС, тип і версія браузера, тип пристрою і дозвіл його екрану; джерело звідки прийшов на сайт користувач, з будь-якого сайту або по якій рекламі, мова ОС і браузера, які сторінки відкриває і на які кнопки натискає користувач; ip-адреса).

Персональні дані не є загальнодоступними. Мета обробки персональних даних: обробка вхідних запитів фізичних осіб з метою надання консультування; аналітики дій фізичної особи на сайті і функціонування веб-сайту; проведення рекламних і новинних розсилок. Підставою для обробки персональних даних є чинне законодавство України.

В ході обробки з персональними даними будуть здійснені наступні дії: збір; запис; систематизація; накопичення; зберігання; уточнення (оновлення, зміна) витяг; використання; передача (поширення, надання, доступ); блокування; видалення; знищення.

Персональні дані обробляються у відписки фізичної особи від рекламних і новинних розсилок. Також обробка персональних даних може бути припинена за запитом суб’єкта персональних даних.

Зберігання персональних даних, зафіксованих на паперових носіях здійснюється відповідно до чинного законодавства й іншими нормативно-правовими актами в галузі архівної справи та архівного зберігання. Згода може бути відкликана суб’єктом персональних даних або його представником шляхом подання відповідної письмової заяви за адресою, вказаною на початку даної Згоди.