Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Продукцію від компанії Хiaomi можна придбати в офіційного дилера компанії Locksmith. Усю технічну інформацію щодо продукції Хiaomi можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари та його доступність в Україні завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

Xiaomi Corporation — китайська корпорація, заснована Лей Цзюнєм в 2010 році, займає третє місце в світі і Китаї за обсягом виробництва (продажів) смартфонів.

Не так давно система автоматизації Xiaomi складався з набору сигналізації і пари додаткових Wi-Fi пристроїв. Але час йде число пристроїв входять до неї збільшується з кожним місяцем. Основним призначення розумного будинку — є безпека і контроль доступу. Основним продуктом для безпеки, є дверні замки, які Xiaomi розробила і випускає. Давайте подивимося на розумні дверні замки Xiaomi, які входять в систему smart home.

Першим в 2017 році з’явився замок під брендом Aqara, який надав можливість користувачу забути про ключі, а щоб відкрити двері, вам досить сканувати відбиток пальця, ввести код, або відкрити з додатка на смартфоні. Екосистема від Xiaomi — це круті можливості за доступні гроші в твоєму смартфоні.