Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн
Встановлення циліндру замку 700-1500 грн
Перекодування циліндру 1000-2500 грн
Сервісне обслуговування циліндру 1000– 2500 грн
Циліндри європейських виробників (MUL-T-LOCK/ABLOY/та ін.) від 1500 грн

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Серцем ваших дверей є - циліндр! Встановіть надійний механізм - відчуйте безпеку

Прагнете підвищення безпеки свого будинку, квартири, офісу, але не впевнені в надійності циліндру вхідних дверей? Щоденно, йдучи на роботу, турбуєтесь про збереження речей та безпеку Ваших близьких? Встановлення або заміна циліндру для замка на більш надійний механізм зможе назавжди позбавити вас цих думок!

Для Locksmith важливо убезпечити своїх клієнтів від неприємних ситуацій, пов’язаних із крадіжками, зламами, наслідками втрачених ключів. У нас можна замовити послугу з монтажу циліндру або просто придбати потрібний вам механізм.

Коли необхідно зробити заміну личинки в дверях

Заміна циліндра в замку - Locksmith

Втрата ключів або недостатня кількість екземплярів

Крадіжка сумки з ключами та документами

Дефектне функціонування циліндра, щось заїдає

Поломка та вихід циліндра з роботи

Заміна серцевини замка на нову, більш захищену модель

Переїзд до нового офісу, ключі від якого могли бути у всіх

Придбання нової квартири, обов’язково оновіть замки

Зміна орендодавця, заїзд в нову орендовану квартиру

Чому краще звернутись до нас?

Замена цилиндра в замке - Locksmith
01.

Оригінальні матеріали

Для заміни серцевини ми використовуємо лише якісні комплектуючі від передових брендів з безперечною репутацією.

02.

Гарантія якості

Незалежно від того, циліндровий механізм якого виробника ви обрали, ми гарантуємо якісне встановлення та надаємо гарантію на продукцію.

03.

Повноцінний сервіс

Починаючи з консультації й завершуючи монтажем та сервісним обслуговуванням – встановлення личинки відбувається згідно з загальноприйнятим регламентом.

04.

Прозорі умови

Надаємо комерційну пропозицію, погоджуємо ціну та комплектацію, виконаємо послуги з монтажу. Жодних ризиків, оплата по факту виконаних робіт.

Locksmith пропонує найкращих виробників циліндрів 😎

Приклади циліндрів, які ми встановлюємо

Не витрачайте свій час, звертайтеся до Locksmith

Для наших клієнтів ми пропонуємо кращі перевірені варіанти продукції від європейських виробників. Ми працюємо з такими топ брендами як: Keso, Abloy, Winkhaus, Evva, Mul-T-Lock, DOM, Titan, RB LOCKS.

Телефонуйте або надсилайте заявку, та пам’ятайте – затримка у рішенні по заміні серцевини може призвести до поганих наслідків! Locksmith – це компанія, яка надає послуги зі встановлення та заміни циліндру та одна з небагатьох, хто готовий відповісти за Вашу безпеку.

Замінити личинку замка: чому важливо своєчасно це зробити?

Циліндр дверного замка – це головна функціональна частина будь-якого замикального механізму, від якої залежать його захисні властивості. Так називають кодову складову замка, що відповідає за його секретність та спрацювання засуву.

Від правильно підібраного та встановленого циліндра залежить збереження замка, його протизламні властивості та як результат – безпека дверей та приміщення в цілому.

Коли необхідно замінити личинку замка, Locksmith пропонує послуги висококваліфікованого майстра, який виконає всі роботи якісно, швидко та за демократичною ціною. Вартість заміни залежатиме від роду зламання, а також обраного виду механізму замикання дверного замка.

Коли варто оперативно замінити циліндри?

Трапляються ситуації, за яких фахівці рекомендують не відтягувати заміну старих циліндрів, адже це може стати причиною злому дверей та проникнення зловмисників.

Серед них:

  1. Стара серцевина знаходиться в експлуатації тривалий час, що спричинило погане спрацювання механізму при відкритті або закриванні замка. Згодом це провокує серйозне зламання, тому краще спрацювати на випередження та подбати про надійний захист житла чи комерційного приміщення.
  2. Ламання серцевини. На практиці майстри Locksmith стикаються із ситуаціями, коли ключ можна нормально вставити в серцевину, але прокрутити його та відкрити замок не виходить. Якщо ключ вставляється в свердловину не до кінця – це також є причиною заміни.
  3. Серцевину було пошкоджено внаслідок спроб злому.
  4. Регулярна заміна замикальних механізмів та ключів допоможе звести до мінімуму ймовірність злому силовими, а також інтелектуальними методами. Ціна на механізми залежить від функціональних можливостей та обраного виробника. Майстри Locksmith пропонують замінити личинку замка в Києві з можливістю встановити циліндри відомих брендів (Abloy, EVVA, Mul-T-Lock та інші).
  5. У разі крадіжки чи зникнення ключів. Фахівці рекомендують замінити личинку замка для запобігання можливості проникнення зловмисників.
  6. Заміна старої личинки дверного замка на сучаснішу безпечну модель. Таку послугу часто замовляють користувачі, адже таке удосконалення підвищує захисні протизламні властивості замка. Світові бренди замикальних пристроїв щороку можуть випускати нові циліндри або застосовувати у старих інноваційних технологіях. Це збільшує їхню вартість, але й водночас впливає на якість.
  7. Купівля квартири чи будинку: рекомендовано встановити нові циліндри, адже працівники цілком могли зробити дублікати ключів. Для випередження непередбачених ситуацій оновлення дверних замків та личинки в них є обов’язковим.

Чому слід обрати саме Locksmith?

Locksmith не тільки займається реалізацією всіх видів замикальних пристроїв та аксесуарів до них. Замінити серцевину замка Київ – ще одна актуальна послуга.

Для заміни циліндрів майстрами використовуються лише оригінальні сертифіковані пристрої та всі комплектувальні елементи, на що ми маємо відповідні документи.

Весь процес такої співпраці супроводжується зворотним зв’язком та регулярною підтримкою фахівців: починаючи від прийняття заявки замінити личинку замка та до моменту монтажу. Такий сервіс дозволяє побудувати довгострокові довірливі взаємини із клієнтом.

Locksmith гарантує якісний монтаж нової серцевини в замок незалежно від його вартості: чи то продукція бюджетного виробника, чи преміального сегмента. З нами ціна не впливатиме на кінцевий результат.

Ціна на послугу заміни циліндра озвучується клієнту перед початком монтажних робіт: все прозоро і без внесення передоплати. Так клієнт може не турбуватися, що він заплатить більше за потрібне. Оплата проводиться тільки за фактом усіх виконаних робіт.

Самостійний монтаж

Заміна циліндра у дверному замку здається простою маніпуляцією. Все далеко не так: важливо правильно підібрати відповідний механізм секретності, виконати необхідні виміри та провести монтаж. Швидко та якісно це зробить лише фахівець, використовуючи набір необхідних інструментів. Якщо намагатися виконати установку без знань та практичних навичок, то можна не лише зіпсувати двері, а й сам циліндр. Це спричинить необхідність повторного монтажу і, відповідно, поява зайвих витрат.

Скориставшись послугами нашого майстра, ви можете бути впевненим на 100% як виконану роботу.

Більше інформації про послугу можна дізнатися на сайті. Заповнюйте форму для зворотного зв’язку та виклику спеціаліста для консультації й оцінки стану личинки. Замінити серцевину замка Київ з Locksmith означає цінувати свій час і гроші, довіривши роботу професіоналу.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги