Огляд товарів

Броненакладки DISEC Italy

Locksmith стежить за трендами та новинками у сфері замкових технологій. Тому сьогодні ми хочемо представити вам нового виробника Броненакладок для циліндрів, офіційно представленого в Україні – компанію DISEC Italy.

Якщо ви хоч раз купували замки або двері в професійних точках продажів, вам обов’язково повинні були показати усі технічні переваги продукції перед конкурентами, що представлені на ринку. Компанія DISEC Italy заслуговує на увагу, а пов’язано це з тим, що броненакладки мають багато відмінностей від продукції конкурентів та готові забезпечити високий рівень безпеки навіть при найбільших силових навантаженнях.

Лінійка броненакладок DISEC в Україні представлена дев’ятьма моделями. Кожна броня хороша по-своєму, основний акцент зроблений на вандалостійкості та захисті від свердлення, оскільки в корпусі присутні стержні або заґартовані кульки, зламати двері швидко та без підготовки досить складно.

Для більшого захисту компанія Locksmith рекомендує використовувати броненакладки в парі з високо секретними циліндрами від Mul-T-Lock або Abloy. Наші майстри зможуть надати послуги із підбору та монтажу продукції саме для Ваших дверей.

Ціни та детальна інформація щодо установки захисної фурнітури