Контроль доступу до приміщень, Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Електромеханічні замки Abloy купити в Україні.

Abloy – компанія з більш ніж віковою історією, продукція якої представлена в 90 країнах світу, однією з яких є Україна. Заслужений лідер на світовому ринку замкових виробів: електромеханічні замки Abloy.

І це звання підтверджено сотнями тисяч клієнтів, які на практиці переконалися, що функціональних аналогів  продукції цієї компанії на світовому ринку не існує.

Висока ціна замків Аблой повністю виправдана технічними параметрами і десятками опцій, які захищають приміщення від злому і проникнення.

Стандартний комплект замків Abloy для вхідних дверей:

  • Замок електромеханічний ABLOY EL 560 BS55мм 72мм FP20 RA L1.3 DIN SOL 12-24V NC / NO PANIC_FUNCTION EI EL540 / 541 (для дверей з антипаніки)
  • Замок електромеханічний ABLOY EL 561 BS55мм 72мм FP20 RA R2.4 DIN SOL 12-24V NC / NO EI EL542 / 543 (для дверей з контролем доступу на вхід і вихід)
  • Зворотна планка ABLOY EA 324
  • Кабель ABLOY EA 218 6м
  • Кабелепрохід ABLOY EA 280
  • Доводчик накладної ABLOY DC240 ALUMINIUM BC W / O_ARM EN_2-6 до_120кг 1400мм FIRE

Нова модель замка Abloy EL560L (Low Energy)

Принципово новим продуктом на ринку стали енергозберігаючі замки Abloy EL560L (Low Energy).

Замок європейського стандарту DIN з електрично керованою ручкою. Використовується в дерев’яних і металевих дверях. Ідеально підходить для дверей в офіси, торгові центри, бізнес центри, медичні установи, школи, посольства.

Замок електрично управляється від системи контролю доступу або від віддаленого пристрою, такого як реле часу, кодова панель або кнопки.

Відповідно до стандарту EN і ГОСТ, замок може використовуватися в евакуаційних і в протипожежних дверях.

Замки Abloy EL560L (Low Energy) та Abloy EL560

Замок Abloy EL560L (Low Energy) має повністю ідентичні розміри з замком Abloy EL560

З замками EL560 і EL560L використовується абсолютно однакова фурнітура, таким чином, вони можуть бути легко замінені один на інший.

Значно знизивши рівень енергоспоживання, компанії вдалося наблизити нове покоління до формату «Еко», а також відкрити можливість використання з бездротовими системами управління.

Найпопулярніші моделі для систем контролю доступу: Abloy EL404, Abloy EL460, Abloy EL461, Abloy EL560, Abloy EL561.

Всі механізми відповідають стандартам DIN. Вироби високого класу захисту, моделі призначені для установки замків Аблой в громадських будівлях і малих підприємствах. Ефективні, інтелектуальні, з естетичним дизайном.

А найвагомішим аргументом на користь того, щоб купити замки Abloy, є термін «екстремальна надійність» – продукти безперебійно функціонують в будь-яких умовах експлуатації.

Унікальність і універсальність замків Abloy

Замки адаптовані абсолютно для будь-яких локацій. Дверні замки Abloy на 100% виконують своє пряме призначення – забезпечення безпеки в банках, навчальних закладах, торгово-розважальних і офісних центрах, клініках, посольствах і інших місцях з високою прохідністю.

Важливо: компанія з виробництва електромеханічних замків для бізнесу Abloy є одним з небагатьох брендів, який пропонує найширші можливості для інтеграції в систему контролю доступу.

Locksmith обирає та рекомендує електромеханічні замки Abloy

Тому що ми впевнені в безумовній якості продуктів цього виробника!

Послуги для приватних клієнтів і бізнес-сектора від компанії Locksmith – тільки повного циклу! Ви звертаєтеся з завданням, ми – робимо все можливе для того, щоб його вирішити.

  • Професійний підбір обладнання з внутрішніх та міжнародних регламентам – враховуємо навіть ті деталі, про які ви не здогадувались.
  • Проводимо шефмонтаж. Забезпечуємо повне інформаційне та технічне супроводження проектів будь-якого формату. Ви будете повідомлені про те, що саме, яким чином встановлюється і для чого використовується.
  • Надаємо офіційну гарантію від виробника на замки Аблой в Києві. У разі виникнення будь-яких питань вирішуємо їх самостійно, автономно від вас і максимально швидко.
  • Компанія Locksmith є авторизованим представником компанії AbloyOy. в Україні, тому наші клієнтизавжди отримують актуальну інформацію по наявності та цінам.

Офіційний дилер Abloy в Україні, компанія Locksmith працює тільки в рамках регламентів Української Локмастер Федерації: професійно, компетентно і чесно.

Купити замки Abloy