Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Переваги навісних замків MUL-T-LOCK і ABLOY

Появи перших механізмів замикання, таких як навісний замок, йти своїм корінням глибоко в історію, але не втрачає своєї актуальності і сьогодні, оскільки безпека і збереження майна для кожної людини є завжди актуальною темою.

Locksmith не залишається осторонь цього питання і готові запропонувати своїм клієнтам гідний вибір навісних замків від лідерів ринку, компаній Mul-T-Lock Israel  та Abloy Finland.

Лінійка навісних замків цих двох брендів достатня широка і має безліч моделей замків під будь-який запит клієнта.

Основними перевагами навісних замків Mul-T-Lock є – якість матеріалів, з яких зроблені замки: загартована сталь корпусу, латунні або сталеві корпуси, загартована дужка з додаванням бору. Крім цього виробник дає вибір своїм клієнтам з точки зору захисту від злому замків відмичками, оскільки пропонує різні за ступенем захисту платформи: 7х7; Сlassic; Interactive +; MT5 +; Interactive + Cliq; MT5 + Cliq.

Для тих, хто прагне найвищого ступеня надійності і захисту, підійдуть пропозиції компанії Abloy Finland. Гарячі фінські хлопці, підготували для своїх шанувальників лінійку дуже якісних і надійних навісних замків, для яких, без перебільшення, сніг, мороз, вода, пісок, є кращими друзями,. Матеріали корпусів виготовлені із загартованої сталі, обробка хром, дужка із загартованої сталі з додаванням бору. Захист від відмичок забезпечують латунні диски які покладені в основу механізму, модельний ряд має в арсеналі платформи: Classic; Sentry; Protec; Protec2; Protec2 Cliq.

Якщо у Вас їсти не закриті, а найчастіше погано закриті об’єкти, звертайтеся до нас, ми з радістю допоможемо підібрати виключно надійні і актуальні рішення по системі замикання саме для Вас.

Якщо у вас виникли питання з приводу навісних замків, звертайтеся за посиланням, залишайте заявку