Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Розумні захисні системи

Розумні замки Tedee: безумовно вдале поєднання класичної механіки та передових цифрових технологій

замки Tedee

Смартрішення створені для тих, хто цінує свої комфорт і безпеку. І саме на цих важливих потребах сучасної людини виробник смартзамку Tedee базувався, створюючи розумну систему контролю доступу.

Просто виходити з дому, покладаючись на… додаток в телефоні – таке можливо? Тепер так! Після встановленого часового проміжку двері зачиняються автоматично. Не подобається такий формат? Гаразд, і тут виробник розумного замку для будинку передбачив додаткову опцію – достатньо натиснути впродовж 3 секунд на внутрішню частину замку перед виходом, і за секунду після зачинення дверей система спрацює самостійно.

Більше ніяких ключів, які займають місце в кишенях чи вашій сумці! Уявіть, що ви повертаєтесь з шопінгу, а двері відчиняються самостійно, як тільки ви до них підходите. Фантастика? Зовсім ні. Розумний дверний замок Tedee самостійно відчиниться, а для цього достатньо попередньо налаштувати цю опцію у своєму смартфоні. Не потрібно навіть торкатись дверної ручки – система працює автономно від фізичного контакту. Більш того – якщо до вас завітають гості, впустити їх до своєї оселі ви зможете, надавши команду замку зі смартфона або наручного смартгодинника.

Проста інтеграція у систему розумного будинку

Не тільки розумний, а ще й універсальний –  цей смартзамок для дверей Tedee легко інтегрується майже в будь-яку систему розумного будинку: Apple Home, Google Home та Alexa

Отже, що вам доступно:

  • Система сповіщення відмикання та замикання дверей
  • Журнал активностей
  • Дистанційний доступ за графіком – від’їжджаючи, ви зможете за розкладом відкривати двері, наприклад, для помічника або родичів чи друзів
  • Три рівні доступу до вашої оселі: гість, адміністратор та власник
  • Можливість використовувати фізичний ключ, якщо поруч із вами немає телефона або в нього закінчився заряд
  • Мобільний додаток для Android та iOS дозволяє керувати декількома замками (в незалежності від їхнього розташування) з одного смартфону
замки Tedee

Без дротів, або чому смартзамок Tedee точно підійде для вашої оселі чи бізнес-приміщення

Система розумного замка Tedee незалежна від енергосистеми вашого будинку. Живлення відбувається від акумулятора, який здатен працювати до шести місяців від одного заряду. Його рівень також можна відстежувати у додатку. Тобто для підключення вам не потрібно створювати додаткову точку електромережі, використовувати дроти чи інші додаткові пристрої.

Важливо: для підзарядки вам не треба знімати замок чи виконувати якісь обтяжливі дії. Все, що потрібно – це USB-дріт з магнітним конектором, який постачається в комплекті, та розетка чи павер-банк. Зручно й те, що конектор розроблений таким чином, щоб одразу ж від’єднуватись, якщо ручка замка прокручується під час відчинення чи зачинення дверей. Таким чином, будь-яке заклинення стає неможливим.

Комплектність

Виробник пропонує декілька додаткових елементів, які зроблять використання розумного замка Тедді ще зручнішим:

  • Безпровідна клавіатура
  • Мережевий концентратор, який дозволяє керувати пристроєм віддалено
  • Адаптер для циліндра ключ-ключ

Виробник передбачив просто-таки взірцеву сумісність із механічними циліндрами для замків від більшості світових брендів: Evva, Mul-t-lock, Keso, Winkhaus, Abloy. До того ж, при роботі обладнання використовується протокол TLS 1.3 з 256-бітовим ключем безпеки – найсучасніша система, яка реалізована в найменшому у світі розумному замку.

замки Tedee

Що ще треба знати

І, звичайно, виробники розумного замку Tedee не обійшли своєю увагою естетику. Дизайн замків лаконічний і сучасний, а для пасування вашому інтер’єру запропоновано два базових кольори – білий і чорний. Обидва у приємному і візуально, і на дотик сатиновому виконанні.

Виробник регулярно випускає оновлення прошивки, що значно розширює функціонал. Наприклад, нещодавно він оновився можливістю голосового контролю роботи за допомогою помічника Siri, а також задавати сценарії на кожен день окремо.

Значною перевагою, на погляд експертів компанії Locksmith, є можливість робити монтаж смартзамка Тедді не тільки на нові двері, а й на вже наявні – в незалежності від їхнього типу й матеріалу.

Витончений дизайн, інтуїтивно зрозумілий формат використання, найвищий рівень безпеки з хмарною ідентифікацією – всі ці переваги абсолютно точно спонукають до того, щоб купити смартзамок Tedee та нарешті зробити крок до майбутнього, яке вже настало!