Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Як вибрати циліндр для дверей.

Тема проста, проте можуть виникати труднощі. Ви запитаєте: які труднощі можуть виникати? Пішов на базар, запитав у продавця, придбав, встановив, сплю спокійно, ходжу на роботу, ніби то все нормально.

Але тут як сніг на голову, ви прийшли додому, а там поліція, допитливі сусіди! Перше питання: чому так вийшло? А поліція, як справжній експерт каже, що циліндр був слабким та не захищеним від зламу.

І от тепер, ви починаєте шукати потрібних людей, що здатні дати вам продукт такої якості та надійності, який точно забезпечить вашу безпеку.

Ми зможемо Вам допомогти повною мірою! Адже підібрати циліндр до дверей – це задача для спеціалістів. Наш досвід встановлення замкової продукції, знання ринку, дають можливість запропонувати вам лише кращі та нові надійні рішення.

Що потрібно знати для вибору циліндру: товщину полотна дверей, як врізаний корпус замка, є чи немає броненакладки.

Після таких простих питань, більша частина людей задумується та впадає в ступор! В даному випадку найпростішим рішенням буде виїзд майстра на консультацію. Ми пропонуємо таку послугу і велика кількість людей просто видихають із полегшенням.

І так ми з вами дійшли до головного: що таке хороший циліндр і яким він має бути. Перше, на що потрібно звернути увагу – хто є виробником і де продукт насправді був виготовлений і чим гарантована його надійність! Продукція, яку ми рекомендуємо встановлювати має лише оригінальне походження: Mul-T-Lock made in Israel;

Друге питання: яка гарантія? Тут є два варіанти: чесне слово продавця або повноцінний сервісний центр та повна технічна підтримка у випадку з циліндрами Mul-T-Lock. Не слід забувати й про таке поняття, як секретність циліндрового механізму, вся продукція Mul-T-Lock чітко розподілена та має різні ступені захисту, як від фізичного зламу, так і від можливих маніпуляцій відмичками. Будьте уважні під час вибору.

Сподіваємося, тепер ви знаєте, як правильно обрати та придбати циліндр. Якщо ні, переходьте на наш сайт за посиланням: mul-t-lock.locksmith.com.ua. Надсилайте ваші запити на електронну пошту, натискайте кнопку «придбати» та станьте одним із тих, хто отримав реальну безпеку за витрачені гроші.