Механічні системи захисту, Професійні послуги монтажу

Заміна замків – швидко і зручно з Locksmith!

Заміна замків - швидко і зручно

Як відомо, ваш будинок починається з порога. А надійні двері, і надійний та справний замок є найважливішими складовими вашої безпеки та добробуту.

Не важливо чи ви переїжджаєте до нової квартири чи закінчили ремонт своєї оселі, перше, про що слід подбати – це заміна замків

Чому слід заміняти замки?

Незалежно від того, які в ваших дверях були замки, всі вони з часом виходять з ладу. Від такого ніхто не застрахований, адже іноді в замках не спрацьовує язичок, чи не повертається ключ. Саме в таких ситуаціях ви розумієте, що прийшов час замовляти новий дверний замок. Своєчасна заміна замків та оновлення ключів підвищує рівень безпеки вашого дому.

До того ж, заміна замків є необхідною комплектуючою після ремонтних робіт. Із закінченням ремонту ви зможете становити все що потрібно по дизайну та рівню секретності, та забезпечити свою оселю чи офіс гідним рівнем комфорту для щоденного використання. Словом, оперативна та якісна заміна замків – це дійсно гарна ідея!

Що обрати: механічний чи смарт замок?

Вирішуючи, що вам потрібен новий замок, перед вами одразу постає наступне питання “А який замок мені потрібен?”На сучасному ринку можна обирати серед сотень замків, що часом буває дуже важко. Але щоб зробити свої двері максимально безпечними, слід вирішити, ви хочете встановити механічний чи смарт замок?

Замки (258)

Механічні замки

Абсолютною перевагою механічних замків є те, що це справжня класика. З високоякісним механічним замком не можна нічого зробити без довгого фізичного втручання.

Смарт замки (236)

Смарт замки

Встановлюючи смарт замок ви отримуєте величезну перевагу – ним дуже зручно користуватись. Крім високого рівня безпеки, ви забезпечуєте себе справжнім комфортом, адже вам більше не потрібні будуть ключі, щоб відкрити двері оселі. Це можна буде зробити за допомогою смартфону чи іншим способом. Зручно, хіба ні?

Швидка та якісна заміна замків з Locksmith

Як правило, знайти професійну команду, яка надасть вам консультацію і допоможе обрати найкращий замок, а потім швидко і якісно його замінить – доволі непросто.

Locksmith є винятком з цього правила.

Ми працюємо виключно з найкращою оригінальною продукцією світових брендів! В Locksmith вам не запропонують «ноу-нейм» виробників, тільки професійний монтаж замків з використанням високоякісних матеріалів та гарантією якості!

Лише за пʼять швидких кроків, ваша оселя буде в безпеці:

  1. Ваше звернення
  2. Виїзд на консультацію
  3. Пропозиція від нас
  4. Монтаж
  5. Оплата

Locksmith – це синонім професіоналізму та якості. Тому, якщо ви хочете замінити дверні замки – сміливо звертайтесь, і ми про все подбаємо.