Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Замір циліндра для дверей від компанії Locksmith

Як часто Вам доводилося робити заміну циліндра в дверях?

Такий, на перший погляд простий запит, але, коли доходить до справи, більшість клієнтів трохи губляться і надають некоректні дані, що несуть за собою втрату часу і зайві рухи із заміни або повернення товару.

Для початку давайте розберемося в яких випадках найчастіше, доводиться робити заміну сердечника: загубили ключі, викрали ключі, циліндр довго стоїть в дверях і некоректно працює, придбали нову або взяли в оренду, заїхали в новий офіс, ну або ще щось.

Завжди є кілька варіантів: роблю САМ або ЗВЕРТАЮСЬ В Locksmith.

  1. Зроблю все сам, тому що я майстер, у мене все є і мені не потрібна допомога фахівця!

Для такої операції, потрібно мати як мінімум викрутку і лінійку або рулетку для вимірювання циліндра. Далі Вам потрібно виявити на торцевій частині замку гвинт М5 під хрестову викрутку і викрутити його. Після,  витягти вставку з корпусу замку і зробити вимір.

Правильний замір циліндра – це прикладена лінійка в нижній частині циліндра і отриманий розмір від кожного краю до центру монтажного гвинта, в нашому прикладі: загальна довжина 70 мм, по сторонам 30х40. Важливо пам’ятати, що циліндр може бути ключ-ключ та ключ-тумблер! Якщо ключ-тумблер, тоді при вимірі фіксуйте інформацію, де яка була довжина, часто люди поки доїдуть, забувають як все було насправді.

2. Менеджер компанії Locksmith приймає запит, уточнює контактні дані та адресу для виїзду в сервісний центр на заміри. Майстер отримує заявку і в обумовлений із замовником час, приїжджає на огляд дверей, виконує необхідні заміри. Інформацію обробляє менеджер і надає різні варіанти на вибір клієнта. Після прийняття рішення замовником, майстер отримує продукцію з товарним чеком і гарантійним талоном, виконує установку. Оплата на місці або інші варіанти.

Якщо у вас виникли питання із заміни або монтажу циліндра, залишайте свій запит і ми обов’язково вам допоможемо.