Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Замки ABLOY для дверей в Україні та Києві

Замки ABLOY є одними з найкращих у світі. Це визнання компанія отримала за багаторічний досвід роботи у сфері безпеки. Основними перевагами продукції компанії ABLOY перед конкурентами є інновації та надійність в довгостроковому періоді експлуатації.

Сьогодні ми представимо вам рішення з висячих замків від компанії ABLOY. Для вибору замка важливо розуміти, які основні вимоги він повинен виконувати! Повісити висячий замок на петлі та думати, що все надійно замкнено – вважається досить дилетантським методом. Важливо підібрати таке рішення, яке дійсно бузе забезпечувати захист та вимагатиме часу для можливого зламу або відкриття відмичками.

Чому саме ABLOY? Механізм висячого замка ABLOY працює на системі латунних дисків, які послідовно розташовані та провертаються залежно від нарізки на ключі, окрім того, присутні контролери дисків, які попереджують можливість виконувати маніпуляції відмичками. Диски мають високий ступень зносостійкості та не бояться потрапляння різних часток із оточуючої середи (пилу, бруду, піску), механізм добре витримує перепади температур (мороз, спека).

Locksmith пропонує актуальний модельний ряд замків Abloy, що забезпечує безпеку та надійність за будь-яких умов експлуатації: Abloy PL330, Abloy PL340, Abloy PL342, Abloy PL350, Abloy PLM342.

Корпуси замків виготовлені з латуні або з повністю заґартованої сталі, дужки замка із заґартованої сталі з додаванням бору. Корпуси замка, товщина та висота дужки бувають різних розмірів, що дозволяє максимально ефективно підібрати замок Abloy під будь-який запит клієнта.

Для більш детальної інформації звертайтеся до нас за консультацією, наші спеціалісти допоможуть підібрати найнадійніше та функціональне рішення саме під ваші вимоги.