Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки

Abloy Protec2 Cliq Connect в Україні

Круто коли обіцяне виправдане його реалізацією! А презентація нової продукції від компанії Abloy – це хороший сигнал для  розвитку рівня безпеки у розрізі замків та технологій електронного контролю.

Багато клієнтів, що звертаються до нас, у більшості, навіть не задумуються про те, що замок або ключ, який вони використовують як мінімум двічі на день, можуть бути зовсім різними, з точки зору рівня безпеки та надійності від зламу.

Locksmith.com.ua стежить за розвитком ринку, тому сьогодні ми хочемо представити вам нову технологію від компанії Abloy: циліндр Abloy Protec2 Cliq Connect з технологією Bluetooth у ключі. Ми є істинними прихильниками бренду Abloy і ця новина нас дуже порадувала.

Багато наших клієнтів вже використовують механічну платформу циліндрів Abloy Protec и Abloy Protec2 , дана продукція має багато плюсів з точки зору надійності, функціональності та гнучкості. Чим ми це доведемо?

Ну, наприклад: у вас викрали сумку з ключами, що тепер робити? Ви виконуєте один дзвінок менеджеру і ваше питання уже вирішується, а пропонують вам не заміну замка, а перекодування, що дозволяє змінити комбінаторику в циліндрі під новий комплект ключів. Друге питання, якщо у вас декілька квартир, дача, гараж, офіс, ми можемо запропонувати не носити зв’язку ключів із собою, а зібрати усі циліндри під один ключ або декілька комбінацій ключів, для зручності використання. Дані функції є базовими, а найкрутіше, що будуть доступними вже цього літа!!!

Презентація Abloy проведена, анонс продажів на літо 2017 від генерального імпортера в Україні, компанії SPV Company Ltd, підтверджений.

Новий, функціональний, надійний, інноваційний та просто крутий циліндр Abloy Protec2 Cliq Connect с Bluetooth технологією в ключі, уже збирає попередні замовлення від своїх прихильників в Україні.

Технологію Cliq, простими словами можна описати так: маленький мікромотор всередині циліндру, який блокує плуг на прокручення у випадку, коли ключ не прописаний в циліндрі або не отримав доступ у той час, коли ним скористалися.

Основні плюси циліндру Abloy Protec2 Cliq Connect з Bluetooth технологією

та чому технологія Cliq уже найближчим часом стане незамінною з точки зору функціоналу та обробки даних?

ABLOY PROTEC2, який базується на запатентованому механічному дисковому циліндрі, забезпечує механічний захист вашого об’єкту, а електронна технологія CLIQ надає змогу гнучкого контролю ключів, прав доступу та подій. ABLOY PROTEC2 CLIQ поєднує обидві технології в одному ефективному рішенні.

Плюс, ключ з Bluetooth технологією, надає змогу за допомогою мобільного додатку генерувати права доступу для ключа та отримувати інформацію про те, коли використовували ключ. Якщо ключ був загублений, видалення його та створення нового ключа виконується легко та швидко.

Базуючись на Web інтерфейсі ПО ABLOY CLIQ Web Manager, дозволяє вам змінювати  права доступу коли та де завгодно – це особливо важливо в тих випадках, коли система розкидана територіально, а доступ необхідно надати у короткий термін. Оновлення прав доступу не зв’язані ні за часом, ні за місцем, адміністратор та користувач не повинні знаходитися фізично в одному і тому самому місці.

Таким чином, при встановленому циліндрі  Abloy Protec2 Cliq Connect с Bluetooth технологією, користувач отримує  повний пакет, який закриває питання безпеки на найбільш високому та функціональному рівні, надаючи вам можливість повного контролю за усіма користувачами та замками, які у вас є.

Locksmith вже сьогодні готова надати всю важливу для вас технічну інформацію з нових технологій, яка є найкращою в даному сегменті.

Чекаємо ваших питань та замовлень.