Механічні системи захисту, Огляд товарів

Замок для дверей Mul-T-Lock Omega Exagon

Новинка від компанії ESETY Mul — T — Lock Italy, додатковий замок для дверей Mul — T — Lock Omega Exagon. Компанія ESETY уже багато років представляє на українському ринку свою продукцію. Одним із основних напрямків є високосекретні замкові механізми моделей:

Mul-T-Lock Omega;

Mul-T-Lock Matrix;

Mul-T-Lock Euro DIN;

Механізм, який представлений в основі нового додаткового замка Mul — T — Lock Omega Exagon є досить цікавим з точки зору механічної складової, він працює на основі шестерінок, які забезпечують плавність ходу при відкриванні та закриванні замка. Ключ від замку має унікальну нарізку з чотирьох сторін та трубчасту направляючу, в основу замка покладені пінові секрети, як у циліндрів Mul — T — Lock Israel.

Більшість представлених на ринку додаткових замків, виступають у якості механізмів, які додають час при спробу зламу грабіжником, але не як реальний ЗАМОК, який не зламується без застосування електроінструменту.

Велика кількість  сувальдних (ключ метелик), накладних (СРСР) або врізних замків під циліндр (без броненакладки), будуть зламані протягом 3-10 хвилин, підготовленою людиною.

Продукт, який запропонувала компанія ESETY Mul — T — Lock Italy, розробивши та випустивши замок Omega Exagon, надає можливість користувачу отримати безпечний результат, гарантію від зламу відмичкою та проблему у виготовлені дублікату ключа (третіми особами), оскільки ключ Патентований, його можливо виготовити лише в офіційному сервісному центрі, надавши пластикову картку (в комплекті до замку). Форма ригельного механізму Exagon в кількості 4 штук з діаметром 13,5 мм виконана в шестигранній формі, достатньо жорстко фіксує полотно дверей у зачиненому вигляді.

Протектор, який поставляється уже в комплекті до замку забезпечує захист від свердлення. Технічні спеціалісти та майстри з монтажу достойно оцінили можливості даного замку з точки зору стійкості до зламу, можливості підробки ключа та вандального висвердлення механізму. Locksmith.com.ua пропонує звернути увагу при виборі додаткового механізму для дверей та рекомендує зробити цей вибір на користь замка Omega Exagon, наші майстри з монтажу зможуть забезпечити встановлення замку у Ваші двері в короткі строки.