Новини ринку безпеки

Ajax LightSwitch: розумне керування світлом з будь-якої точки світу

Ajax LightSwitch

Компанія Ajax поповнила асортимент своєї продукції розумними сенсорними вимикачами світла LightSwitch. Цей інноваційний пристрій, оснащений передовими технологіями Ajax, надає неперевершений користувацький досвід. LightSwitch має м’яку LED-підсвітку, що робить його помітним в темряві, але при цьому не заважає спати.

Розумний вимикач дозволяє керувати світлом наступними способами:

  • безконтактним способом, за допомогою піднесення руки до сенсорної панелі на відстань 15 мм;
  • натискання на вимикач;
  • у застосунку Ajax зі смартфону або комп’ютера;
  • за допомогою сценаріїв автоматизації (за розкладом, при знятті системи безпеки з охорони або при її спрацьовуванні).

Сучасний дизайн

Спеціалісти компанії-партнера Bezpeka.club впевнені, що LightSwitch підійде до будь-яких інтер’єрів завдяки широкому вибору кольорових змінних лицьових панелей. Також можна придбати одноклавішні, двоклавішні, прохідні вимикачі та підібрати до них рамки необхідних розмірів. До складу LightSwitch входить внутрішній механізм, прозора рамка та змінна кольорова лицьова панель (продається окремо).

Користувацький досвід в пріоритеті

Компанія Ajax піклується про те, щоб її клієнти мали найкращий користувацький досвід з її продуктами. Тому розумний вимикач реагує на дотик будь-якої сили та у будь-якому місці. Сенсорний пристрій LightSwitch розроблено так, щоб нічого не дратувало користувача.

Проста та швидка установка

Електромонтер буде в захваті від установки LightSwitch, тому що йому не потрібно монтувати нові дроти або змінювати щось в монтажному боксі. Розумний вимикач Ajax використовує той самий фазовий дріт, що і попередній пристрій. Електрику вистачить десяти хвилин аби зняти попередній пристрій та встановити LightSwitch.

Розумний вимикач Ajax може працювати з лампами широкого діапазону від 5 до 600 Вт, що дозволяє використовувати його майже для будь-яких освітлювальних приладів. LightSwitch має пару радіоантен, які забезпечують стабільну роботу пристрою.

Передові технології для розумного керування світлом

LightSwitch є складовою екосистеми Ajax. За управління пристроєм відповідає удосконалений бездротовий протокол Jeweller. Централь Ajax під управлінням операційної системи OS Malevich миттєво доставляє команди на пристрої Ajax. Це означає, що за мить після натискання в застосунку Ajax включається світло.

LightSwitch працює з централями Ajax Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) та ретрансляторами сигналу ReX, ReX 2. Хаби оснащенні щонайменше двома каналами зв’язку, тому управляти освітленням можна, наприклад, за допомогою мобільного каналу зв’язку при втраті Ethernet.

Керування світлом з будь-якої точки світу

Мобільний застосунок Ajax дозволяє керувати світлом з будь-якого місця цілодобово. Також можна налаштовувати сценарії автоматизації так, щоб світло включалось за розкладом або по таймеру.

LightSwitch здатен вмикати інші пристрої екосистеми Ajax, такі як Relay, WallSwitch або Socket. Безліч варіацій дозволяють налаштувати необхідні сценарії автоматизації. Наприклад, можна на ніч вимикати світло та закривати ролети, автоматично виключати світло в кінці робочого дня тощо.

З LightSwitch можна відлякати правопорушників, встановивши відповідний сценарій роботи системи безпеки. Наприклад, при включенні одного пристрою, інші вимикачі LightSwitch також будуть активовані. Це дозволить водночас ввімкнути світло на всьому об’єкті.

Залишити відповідь