Новини ринку безпеки

Winkhaus та Locksmith: спільна робота за для вашої безпеки

Winkhaus та Locksmith

Останні два роки компанії Winkhaus та Locksmith активно співпрацюють та займаються розвитком галузі безпеки в Україні.

Locksmith є офіційним представником продукції Winkhaus в Україні. І разом ми маємо спільну мету – розвивати ринок безпеки в Україні та надати можливість кожному українцю по-справжньому захистити себе, свою родину, дім та майно. Ця співпраця дозволяє нам об’єднати знання та досвід для реалізації різного типу завдань, які перед нами ставлять наші клієнти.

Німецька якість Winkhaus з історією з 1854 року

Winkhaus – це надзвичайний німецький бренд, продукція якого відрізняється високим рівнем безпеки та надійності, що робить її унікальною на ринку безпекових систем. Компанія має понад 160 років досвіду у розробці та виробництві безпечних замків та систем контролю доступу. В основу її продукції покладені новітні технології та інноваційні рішення, що забезпечують високу захищеність приміщень від несанкціонованого доступу.  Це справжній лідер на ринку Європи.

Саме тому Locksmith із задоволенням офіційно представляє товари даної компанії в Україні.

Locksmith - офіційний дилер продукції Winkhaus в Україні

Понад два роки Locksmith є офіційним дилером Winkhaus в секторі продукції, пов’язаної з безпекою приміщень. У нас ви можете отримати консультацію та придбати наступні товари:

Вся продукція має різні характеристики та має широку лінійку для того, щоб підібрати саме той продукт, який найкращим чином зможе задовольнити потреби замовника.

Підбір продукції та послуги з монтажу

В Locksmith ми завжди обираємо функціональність, якість та надійність продукції. Всі товари від Winkhaus мають ці три складових. Також ми надаємо професійні послуги з підбору та монтажу, що на 100% звільняє клієнта від зайвих витрат часу та пошуку потрібного товару.

Якщо вас зацікавила продукція Winkhaus – звертайтесь, наші спеціалісти завжди готові відповісти на всі запитання та порадити найкращий варіант.