Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Австрійські циліндри EVVA в Україні

Циліндри від австрійського бренду EVVA

Репутація та якість перевірена віками: замкові циліндри від австрійського бренду EVVA більше 100 років на ринку і вже офіційно в Україні доступні для покупки в Locksmith.

Безпека не може бути умовною, і довести її до рівня Абсолют можуть сучасні і технологічні рішення. Команда Locksmith представляє вам нового виробника замків компанію EVVA.

Премії, нагороди, унікальні рішення в області створення безпечних циліндрів для замків в будинок, а також повну відповідність світовим стандартам безпеки і якості – тепер доступні для замовлення офіційно в Україні!

В каталог Locksmith увійшли 5 гідних серій циліндрів, аналогів яких немає. Все це – виробник ЕФФА.

  1. Серія MCS – не мають аналогів. Циліндри з магнітним кодом (два механічних, і один – магнітний). Виробник забезпечив необмежену кількість варіацій ключа – 299 квадрильйонів. Абсолютна стійкість до інтелектуального та силового розтину.
  2. Серія 4KS – нова версія попередньої серії, 3KS. Ці циліндри ЕФФА виробляються за запатентованою технологією, яка не матиме аналогів до 2035 року. Число секретних комбінацій – 30 мільярдів.
  3. Серія ICS – 13-кодова система безпеки, яка функціонує за двома різними методиками. Складна форма замкової щілини унеможливлює відкриття замкового циліндра для квартири, будинку і офісу за допомогою відмички.
  4. Серія EPS – трирівнева система кодування з максимальним рівнем секретності, пристосована для створення систем майстер-ключ. Оптимальне рішення для комерційних, житлових і офісних об’єктів.
  5. Серія AirKey – адаптивна система розумного замка для будинку, завдяки якій відкривається можливість здійснювати дистанційний контроль будь-яких локацій. В тому числі створювати і передавати цифрові ключі.

Циліндри для замків EVVA – технології, які знижують градус занепокоєння до нульової позначки!

Важливо: бренд створив унікальні принципи кодування інформації (секретів всередині циліндра), які спільно з захистом від дублювання ключа виключають несанкціонований доступ.

Повний сервіс продукції ЕФФА

Часто виникають питання з виготовленням додаткового ключа, чистка циліндра від бруду та інші проблеми з роботою механізму, перекодування циліндра під новий комплект ключів. Всі ці питання ви зможете вирішити, звернувшись в Locksmith.

Послуги монтажу замків EVVA в Києві

Ринок замкової продукції дуже широкий. Тому людині, яка не часто стикалась із заміною замків, знайти відповіді швидко та підібрати продукцію самостійно не просто.

Наші фахівці роблять підбір і заміну замків щодня. Тож ви можете без зайвих зусиль отримати первинну консультацію і приблизну вартість за товари та послуги монтажу, звернувшись до нас.

Чому вигідно купити циліндри для замків EVVA в Locksmith

  1. Працюємо безпосередньо з імпортером в Україні, і тому знаємо про можливості замкових циліндрів EVVA абсолютно все.
  2. Здійснюємо повноцінне технічне супроводження – від консультації до підбору і установки на об’єкті з подальшим обслуговуванням і ремонтом. Враховуємо всі побажання клієнта.
  3. Гарантуємо ринкові ціни на циліндри EVVA в Україні.

Зв’яжіться з експертами Locksmith, щоб отримати вичерпну консультацію щодо продукції EVVA