Новини ринку безпеки, Огляд товарів, Професійні послуги монтажу

Дверні доводчики: функціональність, комфорт і економія при мінімальних витратах

Дверні доводчики – це пристрої, які монтуються на вхідні та міжкімнатні двері для їх тихого і плавного закриття.

Монтаж доводчика – досить складний процес, який вимагає підготовки та спеціального інструменту.

Принцип роботи дверних доводчиків

Принцип роботи доводчика досить простий, і тому геніальний – забираючи енергію при відкритті, при закритті внутрішній механізм віддає її, забезпечуючи закривання дверей за рахунок амортизації.

Довідка: середня тривалість роботи пристрою при щоденному максимальному навантаженні на доводчики, які ми пропонуємо – 5 років.

Для чого потрібен доводчики для вхідних дверей:

  • Збереження холоду / тепла. Пристрій щільно притягує полотно до коробки і не допускає циркуляцію повітря. Влітку ви не переплачуєте за кондиціонування, взимку – за обігрів. Ціна дверного доводчика цілком прийнятна, а функціональність виправдовує незначні вкладення в десятки разів.
  • Зменшення навантаження на замки і полотно. Закриття стулки – повільне, без різких ударів і гучних звуків. Це означає, що ні запірні механізми замку, ні двері не піддаються зайвому навантаженню. До того ж, швидкість закриття дверного доводчика до металевих дверей, аналогам зі скла і пластика, алюмінію налаштовується індивідуально.
  • Інтеграція в систему контролю доступу. Доводчик – обов’язковий елемент дверей, який підключено до систем контролю доступу. Цей пристрій забезпечує закриття дверей на електромеханічну защіпку, електроригель або магніт, розумний електронний замок.

Де замовити дверні доводчики?

Замовити доводчики від Locksmith ви можете у нас тут Доводчики

Важливо: типоформатів і моделей, які є основою для того, щоб купити дверний доводчик, багато. Тому важливо співвідносити технічні параметри дверей із місцем установки. А саме: враховувати матеріал, з якого виготовлені двері, знати вагу двері, приблизну кількість користувачів за день, а також місце установки – всередині або зовні приміщення.

Монтаж дверного доводчика

Монтаж дверного доводчика – ювелірна робота. Навіть незначне відхилення на кілька сантиметрів призведе до некоректної роботи пристрою і його подальшої поломки.

Не піддавайтеся міфічній економії, замовляйте послуги з установки доводчика на двері в Києві у професіоналів Locksmith! Наша робота компетентна і виправдано, працюємо тільки з надійними брендами: Ryobi, Abloy, GU BKS, DORMA, GEZE.