Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Дотягувачі Abloy | Фурнітура Rostex – тепер в чорному

Дочекалися, чорний колір від Abloy і Rostex!

Коли дизайнер каже, що в інтер’єрі  все супер підігнано за кольором, повинні бути витримані прямі лінії, а в тренді зараз флеш дизайн і головне нам потрібен чорний колір … У Вас є замки, ручки, дотягувачі в чорному кольорі? Відповідь ТАК !!!

Трохи зусиль з боку компанії імпортера: SPV company Ltd і такі виробники як Abloy і Rostex, змогли розробити нові дизайн для своєї продукції і презентували колір: «вороняче крило».

Компанія Abloy Фінляндія, заслуговує на повагу і є лідером ринку в сегменті механічних, електромеханічних систем замикання, а також сегменті дотягувачів і дверних автоматів, презентувала новий дизайн кришки дотягувача в чорному кольорі.

Технічні характеристики дотягувачів Abloy вражають своїм ресурсом до 2 000 000 циклів і стабільно працюють в умовах перепаду температури повітря від -35 до +50 ° C.

Rostex Quadrum ручка Raneva

Дотягувач Abloy DC240

Безпека вхідних дверей – найважливіший критерій, який кожен клієнт визначає для себе з точки зору своїх знань, рекомендацій і представленої на ринку продукції.

Компанія Rostex Чехія, багато років забезпечує ринок України, надійною до злому фурнітурою, яка крім своїх технічних властивостей, підкуповує різновидом дизайнів і вибором фінального покриття, від простого хрому до трендового кольору: «вороняче крило» або «Чорний титан матовий».

У 2016 році, компанія Rostex представила новий колір: Чорний титан матовий. З огляду на зростаючий попит на якісну продукцію від Rostex в Україні, були представлені нові моделі фурнітури: Rostex Ravena; Rostex Astra RX; Rostex R3 / H Quadrum, які вже є в продажу. Вся лінійка захисної фурнітури виготовлена ​​з матеріалу: Нержавіюча сталь, гарантія на покриття від 5 на всі моделі фурнітури.

Враховуючи все вищевикладене, Locksmith сподівається, що Ваш вибір буде на користь якості / надійності / безпеки, адже ці три складові і є запорукою успіху для всієї продукції, яку Ви можете придбати з повним сервісом і гарантією у нас.