Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Циліндри Abloy від Locksmith

Abloy –  це європейська якість і фінська надійність. Історія Abloy має дуже глибоке коріння, нараховує вже більше 100 років.

У далекому 1907 році, механік з Гельсінкі, Еміль Генрікссон, який займався ремонтом офісного обладнання та касових апаратів, вирішив спробувати сконструювати замковий механізм на основі циліндричних дисків, і у нього все вийшло.

Вже через кілька років, перші замки надійшли в серійний продаж. Компанія Abloy почала стрімко розвиватися, а технології і якість продукції удостоювалися найвищих оцінок споживачів.

Торгова марка ABLOY стала синонімом надійності і високої якості в більш ніж 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY на всіх континентах. Серед основних споживачів – Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Росія, Великобританія, Німеччина, Сінгапур.

Над виробництвом продукції ABLOY працює близько 900 чоловік на двох заводах у Фінляндії, з них 200 співробітників – в офісі компанії, 700 зайняті безпосередньо у виробництві.

Компанія ABLOY завжди гарантує якість продукції, пропонованої споживачам. Вся продукція проходить ряд випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. У 1997 році ABLOY стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, які отримали міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001.

З 1994 року ABLOY є провідним членом і засновником ASSA ABLOY Group  – концерну, що об’єднує понад 100 провідних компаній на світовому ринку безпеки.

Продукція ABLOY – це:

Безвідмовна робота продукції в критичних умовах

Унікальний дизайн

Більш ніж столітня репутація

Членство в ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – запорука відповідності найвищим світовим вимогам до продукції безпеки.

На особливу увагу в лінійці продукції Abloy заслуговують циліндри серії Abloy Protec2 і Abloy Novel

Нагорода за технологію: 2012 року – циліндри і замки Abloy Protec надійшли в продаж. В цьому ж році продукція компанії перемогла в області «Контроль Доступу» на британській виставці, присвяченій сучасним методам захисту від терору.

Цікавим є і той факт, що циліндр Abloy поставляється в базовому розмірі, а корпус є модулярним. Це дозволяє без проблем підібрати будь-який розмір.

Якщо Ви вже вирішили стати володарем продукції від Abloy, телефонуйте Нам. Ми з радістю надамо всю інформацію по технічній частині питання і допоможемо підібрати те, що точно Вам необхідно для ефективного замикання дверей.

Є бажання купити циліндр Abloy? Звертайтеся!