Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки

Механічні циліндри для дверей Winkhaus

Механічні циліндри для дверей Winkhaus

Кожен із нас мріє про ідеальне життя в ідеальному домі. І почуття безпеки в рідній оселі є однією з основних потреб кожної людини. Від почуття захищеності й починається наш комфорт. А власники механічних циліндрів для дверей від компанії Winkhaus можуть із гордістю заявити: моя оселя – під надійним захистом.

Winkhaus Group. Надійне виробництво сучасних замкових систем

Німецька компанія Winkhaus Group розробляє та виробляє високоякісні системні рішення та найсучасніші системи контролю доступу для вікон та дверей.Спеціалісти з безпеки, архітектори, будівельники та кінцевий споживач роками обирають надійну та інноваційну продукцію від компанії Winkhaus. До речі сама компанія працює з 1854 року.

Winkhaus будує найсучасніші заводи в Німеччині та не перестає вражати своїх клієнтів тим, наскільки їхня продукція якісна та зручна у використанні. Чи не класно знати, що у дверях твого будинку встановлено зручну та надійну систему замикання?

Купуй офіційно в Locksmith механічні циліндри Winkhaus

Компанія Winkhaus цінує точність та якість в усьому: від розробки та виробництва товарів до проведення бізнес-операцій. Вони відповідально обирають своїх представників в усьому світі, й одним із них є наша компанія.

У нас, в Locksmith, можна придбати різні моделі механічних циліндрів Winkhaus, сучасну систему контролю доступу blueCompact та механічні й електромеханічні замки для дверей.

Як обрати модель механічного циліндра Winkhaus?

В Locksmith представлено чотири основних моделі від виробника, серед яких ви можете обрати той, що відповідає саме вашим вимогам:

1. Циліндр Winkhaus keyTec X-tra Ключ-ключ та Циліндр Winkhaus keyTec X-tra ключ-тумблер.

Циліндр із високим класом безпеки та 100 % захистом від відмички. Він має до 20 активних секретних елементів, розташованих у різних площинах по чотири ряди. Кількість і розміщення пінів у кожному циліндрі різні та відомі тільки виробникові. Ви можете обрати цю модель як для використання в окремих дверях, так і для побудови великих систем «Майстер ключ», у яких можуть нараховуватися тисячі дверей. Важливо: додатковий ключ для циліндра можна виготовити виключно на заводі виробника. Це підвищує безпеку передачі ключів третім особам до найвищого рівня. За замовчуванням він має захист від розсвердлювання відповідно VdS 2156 і клас захисту B+ та посилений ХР-платою корпус який виготовлений із загартованої сталі. Гідний вибір для тих, хто хоче отримати найбезпечніший механічний циліндр.

2. Циліндр Winkhaus keyTec N-tra ключ-ключ та Циліндр Winkhaus keyTec N-tra ключ-тумблер.

Ця модель знаходиться в топі продажів. Ідеальний вибір для об’єктів із високими вимогами до безпеки та ресурсу роботи. Циліндр типу keyTec N-tra має високий рівень безпеки з унікальною системою до 14 пінів, розташованих у чотирьох різних площинах. Цей циліндр класу Extra Security (5 клас) має 6 секретів всередині, які вироблені із загартованої сталі. Розсвердлювання механізму цього циліндру завдання дуже й дуже непросте. Цей циліндр виготовлений за всіма передовими німецькими технологіями та має чудовий баланс безпека-ціна. Дублікат додаткового ключа для циліндра можна виготовити виключно на заводі виробника.

3. Циліндр Winkhaus keyTec RPE ключ-ключ та Циліндр Winkhaus keyTec RPE ключ-тумблер.

Якщо ви шукаєте циліндр для приватного користування — це ідеальний вибір. Циліндри типу keyTec RPE забезпечують ідеальний захист невеликих житлових і приватних будинків, квартир, офісів. В середині циліндру розташовані секрети з 5 пружними штифтами з кожного боку та додатковими 8 безпружинними штифтами розташованими по горизонталі та посилений ХР-платою корпус. На базі keyTec RPE, дуже зручно будувати систему один ключ та майстер ключ. Дана модель стійка до маніпуляцій відмичкою і на 100% захищена від копіювання ключа, що можливо виробити лише на заводі виробника.

4. Циліндр Winkhaus keyTec X-pert ключ-ключ та Циліндр Winkhaus keyTec X-pert ключ-тумблер.

Це класична модель циліндра із парацентричним профілем ключа. Якщо ви шукаєте стандартну систему захисту для установки на об’єкти з невисокими вимогами щодо безпеки, але без втрати в якості продукту, цей варіант саме для вас! Широка лінійка розмірів дозволить підібрати саме те, що вам потрібно.

Кожен із вищезазначених циліндрів визначається високою якістю та виготовлені за всіма вимогами на офіційних заводах Winkhaus в Німеччині. Якщо ви шукаєте якісні товари від виробників, яким можна довіряти, то Winkhaus буде вибором, про який ви точно не пошкодуєте.

Купуючи продукцію в Locksmith ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію від виробника. Тож не гайте час на пошуки, оберіть для себе німецькі циліндри Winkhaus в офіційного дилера Locksmith. Ми допоможемо зробити оптимальний вибір та забезпечимо якісний сервіс щодо доставки, інсталяції та гарантії на продукції.