Контроль доступу до приміщень, Професійні послуги монтажу, Розумні захисні системи

Tedee – Розумний Замок майбутнього

tedee smart lock

Чи буває з вами таке, що ви вийшли з дому, аж раптом приходить ця турбуюча думка: “А чи не забув я зачинити двері?” Можемо припустити, що така ситуація знайома кожному з нас. А якщо ми скажемо вам, що є люди, які ніколи не переймаються подібними питаннями?

Чому? Бо вони встановили розумний замок Tedee, з яким такої проблеми просто не може бути.

Що таке розумний замок від Tedee?

Tedee – це розумний замок вироблений у Європі, з яким ви забудете про втрачені ключі та їхні дублікати, про проблеми з незачиненими дверима, про питання як відкрити двері, коли руки зайняті, та в багатьох інших ситуаціях. Придбавши розумний замок Tedee, ви зможете дистанційно, з будь-якої точки світу відкривати та закривати двері своєї оселі тоді, коли вам це буде зручно. Для цього вам потрібен лише смартфон з доступом до Wi-Fi або Bluetooth.

Розумний замок від Tedee легко інтегрується майже на всі типи механічних замків та має вищий ступінь захисту механічного ключа, якщо його встановити в парі з австрійським циліндром від компанії EVVA.

Чому слід купити розумний замок від Tedee?

На сьогодні замки Tedee є найменшими, найшвидшими, найміцнішими та найтихішими товарами на ринку розумних замків. Крім того, вони мають ряд інших вагомих переваг:

  • Потужний акумулятор на 3000 мА та автономність системи. Користуючись замком щоденно по вісім разів, заряджати пристрій треба буде аж через 14 місяців. Зручно, чи не так?
  • Унікальний дизайн. У 2021 році, компанія отримала відзнаку за унікальний дизайн. Розумні замки доступні у двох кольорах: біло-сріблястий та графітовий. Також, вас приємно здивує невеликий розмір розумних замків Tedee.
  • Сумісність з іншими системами та сервісами. Tedee легко інтегрується у вже існуючі системи розумного будинку. Механізм сумісний з наступними системами: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Ajax, Homey, Fibaro. Надійність і безпеку замків підтверджено сертифікатом AV-TEST – одним із провідних сертифікатів кібербезпеки на ринку систем розумного будинку. Також, ви можете не хвилюватись щодо безпечності звʼязку. Замок зʼєднується зі смартфоном завдяки найбезпечнішому і надійному протоколу Bluetooth 5.0. Або, ви маєте постійний доступ до замка через додаток Tedee завдяки захищеній Wi-Fi bring Tedee мережі.
  • Постійний доступ через додаток Tedee. Завдяки цьому додатку ви не тільки маєте постійний онлайн доступ до замка, але й можете переглядати хто і коли заходив чи виходив з вашого будинку, або надавати тимчасові чи постійні доступи для третіх осіб. До речі, це єдиний розумний замок, додаток якого має українську версію.Можливість керувати замком через голосових помічників Apple, Amazon, Google, Alexa та Fibaro. Крім того, цей замок дуже зручно відкривати за допомогою ваших Apple Watch. Через додаток можна навіть налаштувати комфортну відстань для автоматичного відкриття дверей. Окрім вашого смартфону, замок Tedee можна також відкрити за допомогою клавіатури і 5-ти чи 8-ми значного коду.

Придбай розумний замок Tedee офіційно в Locksmith

Вирішивши придбати розумний замок Tedee, ви забезпечуєте себе почуттям спокою та комфорту, адже цей пристрій допоможе вам забути про постійне використання ключів, і вам не потрібно буде хвилюватись про їхню втрату. З цією системою ви можете контролювати хто і коли заходить в ваш дім. І все це просто через додаток у вашому смартфоні!

Наша компанія Locksmith є офіційним дистриб‘ютором європейських розумних замків від Tedee. Якщо ви хочете отримати більше інформації щодо підбору комплектуючих, монтажу чи вибору кольору, ви завжди можете звернутись до нас, і ми допоможемо вам.