Професійні послуги монтажу

Монтаж дотягувача на міжкімнатні двері

Найкращим доказом виконаної роботи є реально облаштований об’єкт! У цій публікації ми про це й розкажемо.

До Locksmith звернувся клієнт із запитом обладнати міжкімнатні двері дотягувачами. Враховуючи те, що клієнт досить непогано вивчив це питання та підготувався, нашим спеціалістам не довелося довго пояснювати чому потрібно зупинити свій вибір на дверному дотягувачі від компанії Ryobi.

Історія компанії Ryobi та ті продукти, які вона випускає відомі на весь світ, оскільки японська якість вже давно вважається світовим брендом. В Україні дотягувачі з лінійки Ryobi займають дуже хороші позиції та складають конкуренцію європейським виробникам.

Для нашого об’єкту ми підібрали дві моделі накладних дотягувачів для дверей:

Дотягувач накладного типу RYOBI D-1200P(U) SILVER BC UNIV — дана модель легко справляється з різного типу дверима, здатна працювати в діапазоні навантажень від 45 до 60 кг, ресурс експлуатації 500 000 циклів, робоча температура -20 до +45.

Дотягувач накладного типу RYOBI D-1554 SILVER UNIV — дана модель добре працює на дверях з вагою від 60 кг +  ресурс експлуатації 1 000 000 циклів, робоча температура -20 до +45.

По факту спеціалісти компанії Locksmith протягом декількох годин облаштували 15 дверей якісними японськими дотягувачами, які ще багато років будуть радувати своєю роботою.

Якщо у вам необхідно встановити дотягувач на двері, зробити процес закривання дверей автоматичним – звертайтесь Locksmith, наші спеціалісти зможуть підібрати надійне та функціональне рішення саме для вас!