Механічні системи захисту

Як виміряти та замінити циліндр замка у дверях?

Шановні клієнти, щоб замінити циліндр замка у дверях, необхідно спочатку зробити деякі заміри.

Locksmith підготували для вас просту інструкцію, яка допоможе правильно та без зайвих рухів зробити правильний підбір продукції.

Покрокова інструкція, щоб замінити циліндр замка

Немає стандартних циліндрів!

  1. Беремо викрутку (хрестову), відкриваємо двері, знаходимо у торцевій частині дверей в районі циліндру гвинт М5 під хрестову викрутку та викручуємо його. На цьому етапі головне не зірвати шліц на гвинті.

Гвинт викрутили, ви вже на 25% ближче до перемоги.

  1. Якщо циліндр ключ-ключ: вставляємо ключ зсередини квартири, провертаємо на 30 градусів (зміщуємо язичок замка), тягнемо циліндр на себе та дістаємо із дверей.

Якщо циліндр ключ-тумблер: провертаєте тумблер на 30 градусів(зміщуємо язичок замка), тягнемо циліндр на себе та дістаємо із дверей.

Ого 50% уже пройдено!

  1. Беремо циліндр та кладемо його на стіл, підлогу, полицю, будь-яку рівну поверхню та прикладаємо лінійку або рулетку до нижньої частини. Потрібно зафіксувати інформацію від пункту А до В (від краю до краю), наприклад 100 мм. Далі фіксуємо від А до центру гвинта М5, наприклад 60 мм. Далі від В до центру гвинта М5 наприклад 40 мм. Таким чином отримали розмір 100 мм (60х40).

Ви молодець, 75% набрали так швидко.

  1. Залишилось набрати наш номер телефону або залишити заявку на сайті з потрібним розміром та моделлю.
  2. Якщо у вас не вийшло – не засмучуйтесь, Lockmsith Вам допоможе! Телефонуйте +38 073 651 15 75 або +380976511575(Viber, Telegram)

Уже залишили або замовили? Круто! 100% результат велика рідкість!

Для самостійних клієнтів гарантована знижка від Lockmsith.