Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Протизламні вхідні двері від Locksmith

Termo Door - Locksmith

Високоякісні протизламні двері від Locksmith – гарантована безпека твоєї оселі.

По вхідних дверях до оселі можна багато сказати про власників. Адже двері – це перше, на що люди звертають увагу. Саме тому ваші двері повинні мати не тільки стильний дизайн, але й гарантувати вашій домівці стовідсоткову безпеку.

То де ж знайти такі двері? Звісно в Locksmith!

Компанія Locksmith виготовляє ті самі ідеальні двері. Ми пропонуємо готові високоякісні моделі протизламних дверей, та індивідуально підходимо до кожного замовлення. З нами ви зможете обрати комплект механічних замків, смарт замків, електромеханічних замків (які можуть працювати сумісно з системою розумного будинку чи охоронною сигналізацією Ajax).

Обравши протизламні двері в Locksmith, ви точно отримаєте продукт з високими показниками зламостійкості полотна дверей та рами. Адже наша компанія завжди ставить в пріоритет саме якість та надійні комплектуючі по замковій частині. Ми свідомо обрали шлях виготовлення дверей під замовлення, що дозволяє нам напряму комунікувати з клієнтами, та задовольняти їхні потреби по дизайну та рівню безпеки дверей.

Які двері можна придбати в Locksmith?

Locksmith Standart Door

Ці двері мають захисну конструкцію полотна рами дверей. А завдяки правильно підібраній замковій групі та багатому вибору оздоблювальних матеріалів дозволяють отримати ідеальний баланс ціни та безпеки. Кому підходить ця модель? Це ідеальний варіант для квартир та приватних будинків, офісів. Адже ці двері мають:

Четвертий клас зламостійкості, оснащені основним замком CISA REVOLUTION PRO 56.535; додатковий замок MUL-T-LOCK 1-WAY 257

  • Броненакладку до циліндра Monolit
  • Механічний циліндр Evva 4 ks
  • Перевірена замкова група здатна працювати довго та надійно.

До того ж ви зможете підібрати дизайн дверей, ручки, броненакладки під будь-який інтер’єр.

Locksmith Smart Door

Це ідеальні двері для квартири, приватного будинку чи офісу. Окрім усіх технічних характеристик дверей заявлених Locksmith Standart Door, їхня особливість полягає в тому, що вони є ідеальною комбінацією надійної механіки та смарт замків. Їх можна відкрити за допомогою відбитку пальця, смартфону, або організувати віддалений доступ до управління дверима з будь-якої точки світу.

В сучасних умовах з використанням безпровідних смарт технологій ці стильні двері ідеально доповнять ваш дім і забезпечать почуттям захищеності та комфорту.

Monolit Security Door

Надзвичайно міцні двері, що з легкістю зможуть протистояти вандальному методу зламу. Замкова група цих дверей захищена броньованими накладками та бронепластинами, а циліндри до замків не підлягають відкриттю відмичками. Такі двері надійно захищатимуть квартири, приватні будинки та офіси. Адже тут захисні характеристики на найвищому рівні:

  • Замкова група захищена броньованими пластинами товщиною 6 мм на кожен замок.
  • Пластини повністю закривають корпус замків та захищають їх від висвердлювання.
  • Замкова група захищена з усіх боків загартованими пластинами та товстими шарами металу.

Monolit Extra Security Door

Найкращі, найбезпечніші броньовані двері що перевищують 6 клас зламостійкості ДСТУ ENV 1627:2004 і з легкістю витримують силові атаки. Тут дверний отвір посилюється по максимуму, стіни прошиваються арматурною сіткою, та обшиваються металом товщиною 14 мм. Полотно та рама складаються зі швелера, куточків, арматурної сітки, надміцного армованого бетону та листів металу. Класичні замки та дверні ручки відсутні. Застосовується потужна ригельна система сейфового типу, тристороннього замикання, сейфові блокуючі пристрої, електроприводні замки.

Такі двері ідеально підходять для офісів закритого типу, сховищ, кімнат порятунку, бункерів та об’єктів підвищеної безпеки. Такі двері є просто синонімом абсолютної безпеки.

Чому саме двері від Locksmith?

Всі наші двері мають сертифікат якості ISO 9001:2015, що підтверджує ефективне функціонування системи управління якістю виробництва продукції, робіт або послуг. Але при замовленні продукції Locksmith ви не просто отримуєте сертифікат безпеки, але й унікальну і неповторну модель дверей з вами ж обраним дизайном, високим рівнем зламостійкості та гарантією.

Купуй найкращі протизламні двері в Locksmith

Наші вхідні двері перевершують показники відповідності ДСТУ та тестам на зламостійкість, тому ми завжди впевнені у своїх виробах. Крім того, наша компанія складається з компетентних спеціалістів, які чудово знають ринок, тому ми працюємо з великою кількістю постачальників замків і завжди максимально збалансовано виконуємо прорахунок кожного замовлення на двері.

Чому варто обрати двері для свого дому саме в Locksmith

Головна причина в тому, що для нас не існує обмежень з точки зору технічних особливостей. Ми працюємо з нестандартними запитами, особливо, коли треба забезпечити максимальний комфорт та безпеку для наших клієнтів. А оскільки ми постійно працюємо з дизайнерами, архітекторами та професійними будівельниками, ми завжди готові втілити в життя ваші ідеї щодо дизайну та функціональності дверей. Можете бути впевнені, що з Locksmith ви отримаєте, саме те що ви замовляли.

Тож, не зволікайте, та забезпечте себе та своїх рідних почуттям комфорту і безпеки у вашому домі завдяки протизламним дверям від Locksmith.