Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Рекомендації із заміни замків (або дешевий сир лише у мишоловках)

В Locksmith часто так буває:

Звертається клієнт, цікавиться продукцією для захисту дому або квартири, менеджер усе детально розповідає та надає рекомендації про те, що можна придбати, та що буде краще у випадку клієнта для його 100% захисту. Але потенційний клієнт так і не робить свій вибір і кудись зникає.

Ми забуваємо про звернення, але через декілька тижнів відбувається повторний дзвінок, а інформація, яку ми чуємо уже не радує! Людину, яка зверталася та не зробила свій вибір вчасно, уже пограбували і вона потрапила до списку постраждалих.

До нас звертаються з надією отримати результат, який дасть змогу спокійно спати вночі, а дружині з дитиною проводити час в квартирі вдень, без турбот про безпеку. А головне – відчути себе набагато спокійніше.

Шановні клієнти, для Вас дуже проста та досить ефективна рекомендація: зверніться до тих, хто професійно займається продажем, встановленням надійних ДОРОГИХ замків, циліндрів, дверей, сейфів, висячих замків.

Чому саме ДОРОГИХ? Усе просто: БЕЗПЕКА НЕ МОЖЕ БУТИ ДЕШЕВОЮ!

Наскільки дорогою може бути заміна або модернізація ваших дверей?

Відповідь на це питання, найпростіше отримати після виїзду спеціаліста компанії Locksmith на консультацію. Наші майстри зі встановлення мають великий досвід у питаннях забезпечення правильного результату, який точно зможе додати вашим дверям надійності.

Якщо це заміна циліндру у дверях, наприклад, на Mul-T-Lock, Abloy, вартість складатиме від 2 500 грн. — до 15 000 грн.

Заміна/встановлення захисної фурнітури або броненакладки, наприклад Rostex, Disec, Esety, Mul-T-Lock, вартість від 750 грн. — до 5 000 грн.

Встановлення додаткового замка на двері Mul-T-Lock, Abloy, Esety Omega, вартість від 3 200 грн. — до 15 000 грн.

Стійкий до спилювання та зламу висячий замок Mul-T-Lock, Abloy, вартість від 1 200 грн до 10 000 грн.

Надійний сейф для цінностей, документів вартість від 3000 — до 18 000 грн.

Придбання сертифікованих вхідних дверей може складати від 18 000 грн до 75 000 грн.

Хочете дізнатися, що потрібно саме вам? Звертайтеся до компанії Locksmith, та отримайте рекомендації, хороший вибір брендових замків, фурнітури, циліндрів і багато іншого, для досягнення найкращого результату, який підвищить безпеку будь-якого об’єкту, де б ми не працювали. Залишайте заявки нашим менеджерам або надсилайте їх на електронну пошту.