Контроль доступу до приміщень, Розумні захисні системи

Електронний замок SEVEN Lock

Хто пам’ятає ті моменти у житті, коли можна було залишити ключ від квартири або дому  під килимком або в надійному секретному місці, щоб хтось із рідних чи близьких міг прийти та відчинити собі двері!

Така тема була присутня й у нашій родині до 2000 року. Саме до  того моменту, коли в один із звичайних будніх днів, в будинок благополучно не потрапили крадії. Тоді, настав той момент у житті, коли  безпека майна стала пріоритетною, з’явились решітки на вікнах, вхідні двері за 1000$ виявилися не такими дорогими, як ми раніше думали, а замки з ключами були одними із найскладніших, на той час.

Навіщо вам все це знати? Все дуже просто, життя змінюється, технології впливають на нас і на зміну звичайних замків приходять SMART LOCK рішення.

Одним із яскравих прикладів такої еволюції, ми вважаємо вихід на ринок України накладного смарт замку від компанії 7systems. Замок SEVEN Lock 7700 надає можливість виконати монтаж у 90% випадків, а управління замками настільки просте, що навіть дитина без проблем зможе з ним впоратись.

У нашому випадку, замок SEVEN Lock був встановлений клієнту на заміну замка від компанії Mul-T-Lock. У такі моменти падає скупа сльоза за догляд красивої надійної механіки та з’являється радість у душі за прогрес у бік розумних замків.

Основними перевагами замка SL-7700 є можливість швидкого встановлення на будь-які конструкції дверей. Налаштування замка – окрема тема. Але у короткій формі все можна підключити за 10 хвилин та почати управління замиканням дверей. Замок абсолютно автономний і працює від двох батарейок. Приймає сигнал по захищеному від перехвату каналу зв’язку та може відкривати/закривати замок за допомогою брелків, кодової панелі, панелі під сканер обличчя, через смартфон (при підключенні замка до WI-FI мережі).

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерів компанії Locksmith, ми допоможемо вам зробити правильний вибір та зможемо надати послуги монтажу з гарантією на продукцію.