Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу, Розумні захисні системи

Розумні замки від Locksmith: основа безпеки будь-яких об’єктів

Smart Lock (розумні замки) для компанії Locksmith є пріоритетним напрямком діяльності і розвитку. Все тому, що вивчення і застосування таких прогресивних технологій – це можливість розширити спектр пропозицій для клієнтів, а значить, вирішити ще більше їх завдань на максимальному рівні.

Чому саме smart замки:

розповідаємо просто про важливе, або як ці пристрої стали еталоном безпеки в усьому світі.

Сьогодні система розумний будинок з не менш розумними замками – реальність, яка щодня стає все більш відчутною. Хоча для декого подібні нововведення досі перебувають за рамками довіри, знання і практика фахівців компанії Локсміт показує – більш ефективних альтернатив немає.

До слова, згідно зі статистикою відкриття звичайного замка відмичкою у досвідченого зловмисника займає 10 хвилин. А ось з розумним аналогом такий фінт не пройде. У системи кардинально інший принцип взаємодії з ригелем і запірним механізмом, в яких замість «фізики» – електроніка (хоча запасний механічний ключ часто йде в комплекті).

Щоб відкрити двері (причому, навіть дистанційно), вам потрібно натиснути на кнопку в додатку або активувати замок кодом/відбитком пальця.

На відміну від перших поколінь з незграбним дизайном, сьогодні Smart Lock замки – стильне і функціональне доповнення інтер’єру і екстер’єру. Вони можуть виступати як в ролі основного, так і додаткового механізму замикання дверей, в тому числі з системою контролю доступу.

Пристрої оснащуються знімними акумуляторами або батарейками, при розрядженні яких (виробники передбачають всі можливі нюанси) можна скористатися портом microUSB, живити замок від PowerBank, розблокувати механічним ключем.

Деякі розумні замки для будинку можуть встановлюватися автономно, без заміни циліндрів, планок та замку, під інші ж передбачають повне заміщення. Пристрої легко інтегруються з усіма існуючими системами розумного, цифрового будинку. Сьогодні – той самий етап розвитку, коли довіра до таких гаджетів може бути абсолютною і зростання інтересу до них з кожним днем ​​все більше.

Важливо: не дивлячись на всі переваги, установка розумного замку не зможе замінити комплексних систем, які в рази підвищують безпеку локації. Тому фахівці компанії Locksmith завжди рекомендують поєднувати такі смарт-вузли з охоронною сигналізацією Аякс і розумним замком. За фактом такої комбінації зі здачею під пультову охорону можна спокійно залишати квартиру, будинок, офіс і не хвилюватися за збереження майна.

Перевірені бренди для безпеки ваших об’єктів

Які замки рекомендують експерти Locksmith

Чим ширший попит, тим різноманітніша пропозиція. Тому вкрай легко розгубитися в асортименті при виборі розумного замка в Києві, який буде не просто «обіцяти», а на 100% виконувати своє призначення.

Керуючись досвідом, знаннями, отриманими на форумах і з’їздах, та практичними кейсами, ми вибрали 6-ку найсильніших брендів на світовому ринку. Пропонуємо найпродуктивніші рішення від кожного з них.

Топ-5 брендів розумних замків

Це – розумні замки для квартири, будинків, офісів та інших просторів від:

  1. Xiaomi
  2. Danalock
  3. August
  4. EvvaAir
  5. EntrMul-t-Lock

Прогрес і сервіс від Locksmith не стоять на місці. Співпраця з виробником охоронної сигналізації Ajax, партнерство з охоронною компанією GARBIS SECURITY, дасть можливість  отримати рішення під ключ, звернувшись в Locksmith.

Не просто купити розумний замок, а отримати повний комплекс послуг – від широких консультацій профільних майстрів до постмонтажного обслуговування – саме такий формат взаємодії з клієнтом обрала наша команда.

Ми не просто торгуємо продуктами і послугами, а даємо комплексне та ефективне рішення під ваші завдання.