Професійні послуги монтажу

Сервісне обслуговування циліндрів Mul-T-Lock

Будь-який механізм, який має складну технічну структуру, рано чи пізно потребує сервісу. Замкові механізми не є виключенням. У більшості випадків замок може пропрацювати десятки років, але такий важливий механізм як циліндр – це вже окрема тема.

Циліндр замка є його основоположною частиною, яка, насправді, забезпечує одну з найважливіших функцій – безпеку дверей та об’єкту в цілому.  Важливо пам’ятати, що лише високосекретні циліндрові механізми таких моделей, як Mul-T-lock Cliq, Mul-T-lock MT5+, Mul-T-lock Interactive+, Mul-T-lock ClassicPRO можуть якісно захистити вашу оселю.

Не менш важливо пам’ятати, що така продукція, як Mul-T-Lock – це достатньо серйозний технічно продукт, сервіс якого повинен бути забезпечений кваліфікованими спеціалістами з використанням оригінальних сервісних елементів і змазуючих матеріалів.

Один з останніх виїздів майстра компанії Locksmith на ремонт циліндру Mul-T-lock MT5+ яскравий тому приклад. Клієнт придбав циліндр та броненакладку на двері самостійно і, за допомогою Інтернету, знайшов «дешевого майстра зі встановлення». Псевдоспеціаліст при монтажі вирішив трохи змазати циліндр Mul-T-lock MT5+ і, не шкодуючи масла для швейної машинки, щедро залив циліндр!!! Забрав гроші за монтаж і зник. Вже на другий день все сміття з ключа та пил з сходової клітини були всередині циліндру Mul-T-lock MT5+ і явно заважали нормально відкривати та закривати двері.

Для відновлення роботи довелося повністю розбирати механізм, виконати повну промивку циліндру Mul-T-lock MT5+ від швейного масла. Після сушки усіх складових спеціаліст виконав збірку циліндру, використовуючи нові секрети (піни)  та нові пружинки. Як результат, відновлений механізм працює як новий.