Контроль доступу до приміщень, Розумні захисні системи

Розумний замок для офісу WE.Lock VEGA

Сьогодні до офісу компанії LOCKSMITH потрапив смарт замок  від бренду VEGA – електронний циліндр WE.Lock. VEGA  є ізраїльським брендом та офіційно імпортується компанією SPV Company LTD.  Замок WeLock є легким та відносно бюджетним рішенням у випадку коли потрібно швидко забезпечити контроль доступу не змінюючи конструктив дверей. Завдяки стандарту Evrodin, регульованій довжині та автономному живленню VEGA WE.LOCK легко встановлюються на будь-які двері. Це ідеальне рішення для офісу, торгівельного майданчика, винайманого житла та апартаментів, які адмініструють віддалено.

Доступ до замка адмініструється з мобільного  додатку, власник замка має змогу надати доступ користувачу в рамках дозволеного часу та навіть обмежити кількість можливих відчинень у зазначеній період. При необхідності, можливо ультимативно видалити користувача. Завдяки зовнішньому модулю з клавіатурою є можливість надати доступ за кодом у разі коли доступ з мобільного додатку є небажаним.
Зазначимо, що у разі фізичного зламу зовнішнього кодового модулю, циліндр завжди можна відчинити за допомогою мобільного
додатку зі смартфону. Величезним бонусом замка We Lock є можливість переглянути список подій – власник замка зможе оцінити активність відвідувань або упевнитись, що хтось зловживає доступом. Отож, якщо Ви власник апартаментів, здаєте квартиру, маєте офіс та хочете контролювати доступ до власного простору або майна  – зверніться до LOCKSMITH та замовте замок WE Lock.