Контроль доступу до приміщень, Новини ринку безпеки, Розумні захисні системи

Смарт замок NUKI 3.0 pro для вашої оселі від Locksmith

Смарт замок NUKI 3.0

Смарт замок NUKI 3.0 Pro – це електронний контролер, який максимально спростить ваше повсякденне життя. З ним ви зможете відкривати двері своєї оселі за допомогою смартфона, електронного коду, чи пульта дистанційного керування, і забути про ключі.

Цей гнучкий в адмініструванні смарт замок стане надійним контролером безпеки вашого дому, адже Nuki використовує найсучасніші механізми шифрування, які зазвичай використовуються в онлайн-банкінгу.

Чому Смарт замок NUKI 3.0 pro справді вартий вашої уваги?

Цей високоякісний електронний контролер має інтегрований WiFi модуль, і завдяки йому ви зможете керувати смарт замком, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування з будь-якої точки світу.

До того ж, цей смарт замок сумісний з наступними системами Smart Home:

  • Apple HomeKit 
  • Google Assistant
  • Amazon Alexa.

Керується через мобільний додаток для iOS та Android.

NUKI Smart Lock можна налаштувати на автоматичне розблокування, відкривати через смартфон та розумний годинник. До того ж, ви завжди зможете слідкувати за своїми речами, адже за допомогою програми Nuki ви зможете відстежувати, хто приходив і виходив з вашої оселі навіть коли ви працюєте, чи знаходитесь у відпустці.

Аксесуари для NUKI Smart Lock

NUKI Smart Lock дійсно є синонімом слова комфорт. Відімкнути цей смарт замок ви зможете не тільки за допомогою мобільного додатку NUKI (в тому числі й з ідентифікацією за відбитком пальця), а й за допомогою наступних аксесуарів, що зроблять користування смарт замком NUKI ще приємнішим та зручнішим:

NUKI FOB пульт дистанційного керування

NUKI FOB – це пульт дистанційного керування, який дистанційно відчиняє двері обладнані контролером NUKI Smart Lock. Керувати ним ви можете через мобільний додаток NUKI для iOS / Android. Пультом ви можете відчиняти і зачиняти двері як зовні, так і зсередини.

NUKI Keypad

NUKI Keypad – це кодова панель, за допомогою якої ви керуєте замком NUKI Smart Lock. Для користування нею вам також знадобиться мобільний додаток NUKI. З цією кодовою панеллю ви з легкістю будете додавати чи видаляти користувачів, і навіть створювати розклад для кожного користувача з з обмеженням можливості відкривати двері по днях тижня і часу.

Класно, чи не так? Такі аксесуари дійсно роблять повсякденне життя набагато простішим

Купуй смарт замок Nuki офіційно в Locksmith

Головна перевага нашої компанії в тому, що в Locksmith ви зможете купити продукцію офіційних виробників з гарантією. 

Саме тому придбати офіційний високоякісний Nuki Smart Lock разом з послугою монтажу смарт замка в нашій компанії буде найкращим рішенням! Адже ми з задоволенням допоможемо вам як з вибором замка і аксесуарів, так з їхнім монтажем.

Комплексна безпека об’єкта, включає в себе високосекретний захищений від відкриття відмичкою циліндр, а також протизламну фурнітуру та надійний механічний корпус замка, тоді рішення з смарт замком Nuki буде максимально ефективним.

Ми приділяємо багато уваги високій якості наших послуг та продукції. Саме тому, купуючи смарт замок в Locksmith ви можете бути впевнені в стовідсотковому результаті!

Не зволікайте та забезпечте свій дім безпекою і комфортом разом з Locksmith.