Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Замовляй дублікати ключів офіційно в Locksmith!

Замовляй дублікати ключів офіційно

Частіше за все безпека наших осель залежить від того, наскільки надійними є їхні замки та ключі. Саме тому, щоб уникнути створення неофіційних дублікатів ключа вони повинні мати патентовану платформу та високий рівень секретності від виробника.

А це означає, що не всі сервіси можуть виготовити дублікат оригінального ключа відомого виробника замків. Деякі моделі ключів виготовляються тільки на заводах виробника продукції, а деякі дублікати можливо виготовити в Україні за персональним запитом в Locksmith.

Дублікати яких ключів виготовляють в Locksmith?

В Locksmith ми зібрали ТОП виробників замків, до яких можемо виготовити дублікат оригінального ключа:

  • Механічні ключі ABLOY

Замовити дублікат механічного ключа ABLOY можливо в сервісному центрі ABLOY.

У сервісному центрі, ви зможете зробити дублікати ключа таких серій: ABLOY SENTRY, ABLOY NOVEL, ABLOY PROTEC2, ABLOY PROTEC2, ABLOY PROTEC2 CLIQ.

  • Механічні ключі DiSec

Locksmith є офіційним представником компанії DiSec, тому у нас ви можете замовити оригінальний ключ DISEC MAGNETIC 1KEY або ж голову ключа DISEC BLACK KABA-KESO.

  • Ключі компанії Ikon

Наша компанія є мультибрендовою платформою, що пропонує покупцям виключно перевірену та оригінальну продукцію. Тому саме у нас ви зможете замовити наступні оригінальні ключі від компанії Ikon: ключ IKON e-CLIQ 1KEY CLIQ_GO Bluetooth з кнопкою, ключ Ikon Cliq Go Bluetooth, ключ Ikon Cliq Go.

  • Механічні ключі EVVA

Завдяки тому, що компанія Locksmith є офіційним дилером продукції EVVA, ви з легкістю можете замовити у нас дублікати ключів наступних чотирьох моделей циліндрових механізмів:

EVVA EPS – циліндр з «англійським» ключем і балансним механізмом

EVVA ICS –  циліндр з подвійною системою кодування

EVVA 4KS – циліндр, код ключа якого задається «кривими лініями»

EVVA MCS – циліндр з магнітною системою кодування, можливо тільки на заводі виробника в Австрії.

  • Механічні ключі KESO

Якщо ви купили замок від швейцарської компанії KESO, а тепер є необхідність зробити дублікат ключів – звертайтеся в Locksmith. Наша компанія, як офіційний дилер KESO в Україні з задоволенням допоможе вам з виготовленням наступних моделей ключів: Ключ KESO 8000_Ω2 1KEY 42,5мм з головою DISEC 4G, Ключ KESO 8000_Ω2 1KEY 42,5мм, Ключ KESO 8000_Ω2 1KEY 38мм.

  • Механічні ключі Mul-T-Lock

Зробити дублікат ізраїльського ключа в Україні досить просто, звернувшись до офіційного дилера Locksmith. У сервісному центрі ви зможете зробити дублікати ключа таких серій: Mul-T-Lock Integrator, Mul-T-Lock Classic, Mul-T-Lock Interactive, Mul-T-Lock Interactive+, Mul-T -Lock MT5+, Mul-T-Lock Interactive+ Cliq, Mul-T -Lock MT5+Cliq.

  • Механічні ключі Winkhaus

Оскільки компанія Winkhaus – максимально дотримується стандартів безпеки, виготовлення додаткового ключа всіх серій виробника виконується на заводі Winkhaus у Німеччині. Тому якщо вам потрібен дублікат ключів Winkhaus в Україні – просто зверніться до офіційного дилера Locksmith. У сервісному центрі ви зможете замовити дублікати ключа таких серій: keytec X-tra, keytec N-tra, keytec RPE, keytec X-pert, blueCompact.

  • Механічні ключі VEGA

Ви з легкістю можете замовити дублікат ключа VEGA VP7 в Україні, звернувшись до офіційного дилера Locksmith.

Як замовити дублікат ключів в Locksmith?

Купуючи новий замок, ви можете одразу озвучити запит на ключі. Проте, якщо потреба в нових ключах виникла пізніше, тоді замовити дублікати ключів можливо тільки при наявності пластикової кодової карти (додається в комплекті до циліндра) і наявності оригіналу ключа. Це можна зробити онлайн.

Якщо ви хочете, щоб ваша оселя була безпечною та надійною, замовити дублікати ключів в Locksmith буде найкращим рішенням.  Ми використовуємо тільки оригінальні бланки для дублікатів ключа. Оскільки всі представлені бренди є офіційними продуктами для території України, ми точно гарантуємо високу якість та максимальну швидкість (наскільки це можливо).

Тож не зволікайте, та звертайтесь в Locksmith за офіційними дублікатами ключів всіх вище перелічених виробників.