Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Циліндри для дверей OIKOS

Ми знаємо як зробити ваші вхідні двері OIKOS, ще більш надійними та неприступними. Основними елементами захисту є броненакладки та циліндри. Для більш предметної розмови, представляємо циліндр ізраїльського виробника Mul-T-Lock серії MT5+ Сliq,  Mul-T-Lock серії Interactive+ Сliq.

Коли кажуть, що відкрити можна будь-який замок, ми з цим погоджуємось, проте, якщо задати питання, а яким способом та скільки часу грабіжники готові на це витратити? Враховуючи такі фактори, як обмежений час, сусіди, сигналізації, страх бути спійманим воронка швидко звужується до 5 – 15 хвилин.

А як в цьому допоможе хороший циліндр? Наприклад Mul-T-Lock MT5+ Сliq не дає можливості зламати його механізм відмичкою, адже у корпусі циліндру встановлений мікромотор, який блокує плуг на прокручення, тим самим набравши механічну комбінацію секретів, повернути плуг не вдасться.

Ключі Mul-T-Lock MT5+ Сliq – окрема тема, адже кожен ключ має індивідуальний вшиту інформацію про себе у голові ключа, яка при вході у циліндр ідентифікується та підтверджується циліндром для пропуску, або ж відхиляється, якщо ключ не є прописаним. Окрім функцій електронного контролю, ключі Сliq можна прописати так, що вони будуть відкриватися за графіком, прописаним замовником, а інформація з ключа може бути отримана методом вивантаження даних для перевірки тих людей, яким ви видали ключі. Технологія Сliq дозволяє видаляти, або додавати ключ до пам’яті циліндру, тим самим надає можливість припинити або дозволити доступ до об’єкту. Зробити дублікат ключа можливо лише в Офіційних сервісних центрах Mul-T-Lock в Україні й лише за наявності документів на продукцію.

Найкращим показником надійності продукції з технологією Сliq, Locksmith вважає  відгуки клієнтів, які використовують технологію, а деякі з низ залишились «не зламаними» завдяки тому, що у дверях був встановлений циліндр MT5+ Сliq. Наші менеджери будуть раді надати будь-яку інформацію із продукції безпеки та виконають цю роботу професійно