Контроль доступу до приміщень, Новини ринку безпеки, Розумні захисні системи

Замок MUL-T-LOCK ENTR

Прекрасна пропозиція від компанії Mul-T-Lock — циліндр Mul-T-Lock ENTR.

Якщо ви той, кому набридли ключі в кишені, а свій улюблений смартфон ви ніколи не випускаєте із рук, ми можемо запропонувати вам замок для дверей з управлінням зі смартфону, а ключі можна залишити вдома для бабусі.

Вам стало цікаво як саме працює циліндр Mul-T-Lock ENTR?

ENTR™ – технологія, завдяки якій двері стають більш безпечними, перетворюючись в «розумні». ENTR™ поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High Security зі зручністю та функціональністю передових електронних технологій Smart Lock.

ENTR™ дозволяє ефективно управляти замком за криптостійким каналом зв’язку за допомогою різних пристроїв:

  1. За допомогою смартфону або планшету з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію згідно з власними потребами.
  2. Пульт дистанційного керування. Простий у використанні пристрій з однією кнопкою, яким можна відчиняти та зачиняти двері, як ззовні, так і зсередини. Замок здатен підтримувати до 20 таких пультів.
  3. Настінний сканер відбитків пальців Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що з’єднаний із замком за допомогою безпровідного каналу передачі даних. Пристрій забезпечує відповідний контроль та функціональність, дозволяючи управляти авторизацією до 20 користувачів.
  4. Настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™. Як і сканер відбитків пальців Fingerprint ENTR™, кодова панель з’єднана із замком за допомогою безпровідного каналу передачі даних та дозволяє управляти авторизацією до 20 користувачів.

Перераховані вище пристрої, як і технологія в цілому характеризуються простотою програмування, надаючи безпечний, зручний контроль доступу в приміщення без використання механічних ключів.

Технологія ENTR™ дозволяє поєднувати декілька пристроїв контролю та управління замком. Таким чином, користувачеві потрібно лише обрати той пристрій, який найбільш задовільнить його потреби та вимоги з безпеки.

Основними перевагами MUL-T-LOCK® ENTR™ є:

  • Простота монтажу (не потребує додаткових отворів та прокладення дротів);
  • Робота від акумулятора (не залежить від зовнішнього живлення);
  • Безпечний закодований бездротовий зв’язок між елементами системи;
  • Варіативність пристроїв управління;
  • Циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® класса High Security;
  • Клас захисту ІР44.

Технологія Технология ENTR™ здатна значно посилити надійність та збільшити рівень безпеки будь-яких дверей, не потребуючи при цьому внесення змін в конструкцію дверей, а також осучаснити процес управління замком, надавши йому більшу функціональність за допомогою новітніх  електронних технологій.

Завдяки розробникам ізраїльської компанії MUL-T-LOCK, високі технології безпеки стають все ближчими та доступнішими для кінцевого споживача.

Якщо ви вирішили зробити апгрейд своїх дверей та встановити циліндр Mul-T-Lock ENTR ми з радістю допоможемо вам підібрати потрібний розмір циліндру, а також виконаємо встановлення та налаштування пристрою.