Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки

Циліндри MUL-T-LOCK або дешеві циліндри NO NAME.

Ринок замків і різного роду елементів безпеки, має дуже широкий асортимент продукції для потенційного покупця.

За часту, розібратися в ньому самостійно досить складно. Людина починає думати, витрачає свій час на поїздки по ринках, будівельним магазинам, і в підсумку довіряє вибір замкової продукції в свій будинок, квартиру, офіс, не професійним продавцям, у які не володіють інформацією щодо даного питання і не можуть запропонувати надійний варіант.

Візьмемо за основу циліндр (найпопулярніший продукт).

На прикладі такого простого, але дуже важливого елемента в замку як циліндр, ми постараємося розібратися у чому різниця між просто циліндровим механізмом і надійним, якісним циліндровим механізмом від ізраїльської компанії Mul-T- Lock.

Перше на, що Ви завжди зверніть увагу – вартість продукції. Продукція безпеки з самого початку не може бути дешевою. Стартова ціна циліндрів Mul-T-Lock складає від 840 гривень, за платформу 7х7, яку виробник рекомендує встановлювати в місця з охороною! Починаючи з платформ Classic PRO і рухаючись до циліндрів Interactive +, MT5 + і флагманів циліндру Interactiv + Cliq, MT5 + Cliq, прайс зростає від 840 до 18 000 гривень.

Mul-t-Lock Cliq и Abloy Protec2 Cliq

Чому так?

Все банально просто – той хто цінує своє здоров’я і прагне убезпечити себе і свою сім’ю від непрошених гостей (злодіїв), що не буде економити на безпеці, а продукція від Mul-T- Lock дійсно перевірена і кожна платформа за своєю секретностю і захисними властивостями є кращою за попередню!!!

Задайте собі таке питання: Якою безпекою може володіти циліндровий механізм за 100 – 500 гривень? Наша відповідь однозначна: цей циліндр може бути встановлений, якщо Вам потрібно закрити двері, для захисту від вітру.

Наша рекомендація така: якщо у Вас встановлені ​​хороші двері з листами металу не менш ніж 2 мм, встановлена ​​броненакладка, не забудьте звернути увагу й на циліндр.

Він виступає серцем всієї конструкції. Надійний циліндр – посилений корпус ХР платою, наявність патенту на систему, присвоєний рівень безпеки (Standart; High; Extra Security), сервісний центр для виготовлення ключів, реальна гарантія на продукцію, ось одні з переваг покупки циліндра Mul-T- Lock.

Для тих хто хоче отримати хороший результат, як з боку безпеки, так і з боку якості продукції, сервісу і просто позитивного настрою від покупки, звертайтеся до компанії Locksmith.