Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Надійні замки для вхідних дверей

Вхідні двері були розроблені та виготовлені ​​для простої місії – захистити те, що знаходиться в приміщенні за ними.

Роблячи свій вибір, покупець часто забуває звернути увагу, наскільки безпечні замки, захисна фурнітура та особливо який пропонується циліндровий механізм.

Відбувається це, по причині гарної обгортки від виробника і поганої поінформованості покупця, адже в тому наскільки можуть відрізнятися одні замки від інших, не завжди є час розібратися.

Сьогодні купити двері з надійним замком та високо секретним циліндром складно, оскільки ціноутворення на такі комплектуючі досить високе і місць де вам зможуть це запропонувати в Києві не так багато.

У Locksmith є висновок з цього питання: Якщо ціна готової двері менше 12 000 тисяч гривень, можна точно сказати, що безпека дорівнює рівню початківця злодія (до 15 хвилин на відкриття).

Перше, про що повинна подумати людина купуючи вхідні двері: Ці двері, зможуть забезпечити захист від злому на високому рівні, що за механізми там мені пропонують, там є листи металу з двох сторін, двері утеплені всередині або порожні!

Що Ми рекомендуємо?

Якщо Вам потрібен відмінний результат – звертайтеся до перевірених виробників дверей, дізнавайтеся у друзів, родичів або просто звертайтеся в Locksmith. Ми зможемо запропонувати вам високо секретні циліндрові механізми від Mul-T-Lock, Abloy, Kaba, Vega, захисну фурнітуру Rostex, броненакладки Disec, корпуси замків від Mul-T-Lock, Сisa, Iseo, Mottura.

Комплект готового рішення може обійтися від 5 до 35 тисяч гривень тільки за замки.

Чим аргументована така ціна? Якість і надійність механізмів, перевірені роками роботи великою кількістю наших клієнтів, у яких уже встановлені механізми, вище перерахованих виробників.

Рішення які ми можемо запропонувати, можуть бути унікальними і технологічними. Тема механічних рішень, та  Smart замків, нам теж знайома. Забезпечити контроль за дверима на рівні електронних замків, які прибирають ключі з кишені, Locksmith теж може.

Сертифікати якості дають впевненість в тому, що продукція пройшла випробування на зламостійкість і різного типу маніпуляції. Наявність сервісних центрів на території України додає впевненості в тому, що Вам завжди зможуть допомогти з будь-яким запитом.

Потрібна безпеку за розумні гроші, звертайтеся до нас!